reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Używacie pampers pants? Jak się sprawdza? I jak to zdjąć?

U mojej starszej pieluchomajtki sprawdzaly sie dopiero jak uczyla sie sikac na toalete, zwlaszcza na wyjscia. Bo jak chciala siku to normalnie zsuwasz razem z majtkami i zakladasz spowrotem. U takich maluszkow wydaje mi sie to srednio sensowne.
 
reklama
Jejku mam problem nie wiem czasem czy mojej dziecko jest głodne czy nie jak mu ruszam buzię to tak głową kiwa i mi się wydaje ze jest ale czy napewno co półtorej gdzie jest głodny w nocy i nad ranem mi tylko je może przez dzień nadrabia?
 
Ja bym mu zostawiła tego kciuka ale na słuchałam się ze później karbowane palce mają dzieci[emoji5]
Hehe no jak namoczony to karbowany. Ale musiałby chyba cały dzień ssać żeby tak było. Tu raczej problem w tym żeby wady zgryzu nie było. A kciuka nie zabierzesz .
Jak ssie w nocy to budzę się i karmię, w dzień mu wyjmuję i karmie lub lulam do spania a jak zasypia wieczorem i ssie to przeważnie odpuszczam bo to trwa ok 10 min. I zasypia. Będę obserwować i martwić się jeśli się nasili lub będzie trwało nadal podczas wyznania zębów.
Jejku mam problem nie wiem czasem czy mojej dziecko jest głodne czy nie jak mu ruszam buzię to tak głową kiwa i mi się wydaje ze jest ale czy napewno co półtorej gdzie jest głodny w nocy i nad ranem mi tylko je może przez dzień nadrabia?
Masz na myśli taki efekt dzięcioła? [emoji16] To chyba głodny. Mój też tak często je. Proponuje mu za kazdym razem jak wklada kciuka, czy jak marudny czy jak szuka po dotknieciu mu buzi. Tylko że my KP.
 
Julo też dziś śpioch. [emoji4]Był, był. Chociaż spóźniony jakiś. Wszystkim nam przyniósł prezenty a najmlodszemu nie. Ogarnął się chyba później bo dosłał poleconym po południu przez Pocztę Polską. [emoji39] Skarpetko-grzechotki. Fajowe. A od dziadkomikolajow po południu Misie.
Starszy dostał kubek LEGO.Dostałam dwie sztuki po dziecku koleżanki. Użyłam jednej, przeciekła i jakoś się nie zachwyciłam. Nie wiem jak zdejmować. Zdjęłam ta samą drogą co włożyłam bo rozerwać trudno. Dobrze że kupy nie było.
Rozrywasz po bokach z jednej i drugiej strony na szwie. Założyłam póki co jeden i było ok.
 
Hej dziewczyny, mam pytanie moja Natalia cały czas podnosiła ładnie główkę, lecz zauważyłam że od 4 dni nie chce jej podnosić, tzn jak ja kładę na brzuchu to głowa podnosi na chwilę po czym się denerwuje opada jej głowa i zginą kolana i podnosi pupę, czy zapomniała chwilowo jej podnosić, bo przez ten tydzień zauważyłam że łapie zabawki, i piszczy i troszkę sobie gauga czy to przez ten skok rozwojowy czy powinnam zapisać się do rehabilitacja?
 
reklama
Hej dziewczyny, mam pytanie moja Natalia cały czas podnosiła ładnie główkę, lecz zauważyłam że od 4 dni nie chce jej podnosić, tzn jak ja kładę na brzuchu to głowa podnosi na chwilę po czym się denerwuje opada jej głowa i zginą kolana i podnosi pupę, czy zapomniała chwilowo jej podnosić, bo przez ten tydzień zauważyłam że łapie zabawki, i piszczy i troszkę sobie gauga czy to przez ten skok rozwojowy czy powinnam zapisać się do rehabilitacja?
Może ma skok, a może taki ma kaprys. Ja bym jeszcze poobserwowała :) jak skok minie to wtedy zobaczysz.
 
Do góry