reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja już małą szczepilam 2 tygodnie temu tylko tutaj w Holandii miała 2 wklucia w tym jedno wklucie pneumokoki . Mała przeszła to przez bez gorączki, ani żadnych innych objawow .
Super moja przeszła tragicznie
Cześć! Poczytuję Was od jakiegoś czasu, jestem z mam Październikowych, termin miałam na 4.10, urodziłam synka 21.09 SN. To moje drugie dziecko, córka ma 10 lat i bardzo pomaga :)
Karmię głównie piersią, czasem na noc dam mm lub jak muszę wyjść a nie odciągnę to tatuś robi mm. Czy mogę do Was dołączyć?
Tu mój Tymek, wczoraj był taki radosny :)Zobacz załącznik 918636
Zapraszamy [emoji4][emoji4]
Tak. Ja po cc wiec siła rzeczy poki co zelazne majty. Wymyslilam sobie ze moje kolejne dziecko ma sie urodzic wiosna wiec starania mozemy poczac w polowie 2020 roku :D
Ja też po cc jeszcze nie planuje następnego[emoji14]ale Igu tez nie planowałam [emoji14]
Ja mam jeszcze jedną próbę zostanie mama bo czeka jeden zarodek więc liczę na rodzeństwo.
Oby wszystko poszło po twojej myśli [emoji4]
Paulina12-zszokowalas mnie [emoji33] moj 'tego' nigdy nie odmawia [emoji23][emoji23]

Mewa-witamy [emoji847]
Mój też czasami odmawia ale ja to mam ochotę 24/7 [emoji14]
 
reklama
Cześć! Poczytuję Was od jakiegoś czasu, jestem z mam Październikowych, termin miałam na 4.10, urodziłam synka 21.09 SN. To moje drugie dziecko, córka ma 10 lat i bardzo pomaga :)
Karmię głównie piersią, czasem na noc dam mm lub jak muszę wyjść a nie odciągnę to tatuś robi mm. Czy mogę do Was dołączyć?
Tu mój Tymek, wczoraj był taki radosny :)Zobacz załącznik 918636

Maly super. U mnie tez 10 lat. Starsza pomaga duzo. Ostatnio pisała wypracowanie, że jej najwiekszym marzeniem jest to żeby jej siostra zawsze byla przy niej. Az sie serce raduje, a ja juz sie nie martwie tak o przyszłość, bo nawet gdyby mnie zabrakło, to one nigdy nie beda same. Cieszę się, ze sa dwie :-)
Takze młode mamy planujcie rodzeństwo, bo to największy dar jaki możemy dac swoim dzieciom :-)
 
reklama
Maly super. U mnie tez 10 lat. Starsza pomaga duzo. Ostatnio pisała wypracowanie, że jej najwiekszym marzeniem jest to żeby jej siostra zawsze byla przy niej. Az sie serce raduje, a ja juz sie nie martwie tak o przyszłość, bo nawet gdyby mnie zabrakło, to one nigdy nie beda same. Cieszę się, ze sa dwie :-)
Takze młode mamy planujcie rodzeństwo, bo to największy dar jaki możemy dac swoim dzieciom :-)
Tak [emoji5] swieta racja [emoji7] u mnie corcia 11lat starsza [emoji6]..i coesze sie ,ze gdy nas zabraknie beda mieli siebie [emoji173] ..
 
Do góry