reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

My przed, zresztą nie spiesze sie ze szczepieniem, zwłaszcza teraz kiedy okres przeziebien.
Mozecie mi napisać plusy skojarzonych, bo ja kiedys słyszałam ze lepiej nie podawac w jednym wkluciu tego wszystkiego. Zupełnie sie nie orientuję. Starsza szczepilam refundowanymi i bez stresu podchodzilam do tematu szczepień, a teraz sie boje, ze cos moze byc nie tak.

Dziewczyny wkoncu zaczęło coś się dziać tutaj [emoji39] wiecie co ja już chyba oszalalam bo minęło dzisiaj 10 tyg od kiedy moja córka I jest na świecie, a ja myślę już o następnym [emoji33] jejku ale chcemy poczekać 2 latka jak mała troszkę podrośnie bo finansowo też bym nie wyrobiła jak narazie . Czy wy też myślicie już o następnym dziecku ?

Tak. Ja po cc wiec siła rzeczy poki co zelazne majty. Wymyslilam sobie ze moje kolejne dziecko ma sie urodzic wiosna wiec starania mozemy poczac w polowie 2020 roku :D
 
reklama
Seremida ja z zadupia, wiec pozostaje Allegro. Dzięki.
Shaggy dzieki za info, biore tabletki jak juz naprawdę musze, wiec nawet sie nie orientuję co można, a czego nie. Obylo sie bez na szczęście.
Dzis ide z Gaja do pediatry , bo ma stan podgoraczkowy i dziwnie, glosno oddycha.
Tylko napisz co powiedział lekarz
 
My przed, zresztą nie spiesze sie ze szczepieniem, zwłaszcza teraz kiedy okres przeziebien.
Mozecie mi napisać plusy skojarzonych, bo ja kiedys słyszałam ze lepiej nie podawac w jednym wkluciu tego wszystkiego. Zupełnie sie nie orientuję. Starsza szczepilam refundowanymi i bez stresu podchodzilam do tematu szczepień, a teraz sie boje, ze cos moze byc nie tak.
Któryś lekarz mi kiedyś powiedział że skojarzone różnie się od zwykłych tym że są z osocza A nie typowo z bakterii więc one sa zupełnie bezpieczne A zapewniają 96 % bezpieczeństwa przed chorobami na które się szczepi A te na NFZ 99% i są z obumarlych bakterii i wirusow. Mi pomogło to że w całej Europie szczepi się już tylko skojarxonymi i to te są refundowane
 
Dziewczyny wkoncu zaczęło coś się dziać tutaj [emoji39] wiecie co ja już chyba oszalalam bo minęło dzisiaj 10 tyg od kiedy moja córka I jest na świecie, a ja myślę już o następnym [emoji33] jejku ale chcemy poczekać 2 latka jak mała troszkę podrośnie bo finansowo też bym nie wyrobiła jak narazie . Czy wy też myślicie już o następnym dziecku ?
Ja mam jeszcze jedną próbę zostanie mama bo czeka jeden zarodek więc liczę na rodzeństwo.
 
Cześć! Poczytuję Was od jakiegoś czasu, jestem z mam Październikowych, termin miałam na 4.10, urodziłam synka 21.09 SN. To moje drugie dziecko, córka ma 10 lat i bardzo pomaga :)
Karmię głównie piersią, czasem na noc dam mm lub jak muszę wyjść a nie odciągnę to tatuś robi mm. Czy mogę do Was dołączyć?
Tu mój Tymek, wczoraj był taki radosny :)Zobacz załącznik 918636
Witaj :) śliczne imie:) przyłącz sie:)
 
Dziewczyny wkoncu zaczęło coś się dziać tutaj [emoji39] wiecie co ja już chyba oszalalam bo minęło dzisiaj 10 tyg od kiedy moja córka I jest na świecie, a ja myślę już o następnym [emoji33] jejku ale chcemy poczekać 2 latka jak mała troszkę podrośnie bo finansowo też bym nie wyrobiła jak narazie . Czy wy też myślicie już o następnym dziecku ?
No jasne. U mnie trzecie juz ostatnie planowane na wiosne 2020..
Ja już małą szczepilam 2 tygodnie temu tylko tutaj w Holandii miała 2 wklucia w tym jedno wklucie pneumokoki . Mała przeszła to przez bez gorączki, ani żadnych innych objawow .

W Szwecji tak samo. 1 wklucie to tzw szczepionka 6w1 norma w Szwecji, a drugie to pneumokoki. I za jednym zamachem rota doustnje
 
reklama
Do góry