reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej. Też bym chciała link na fb dostać. My dziś na szczepienie byliśmy ale nie zaszczepila bo ma jakieś kostki na ciele... kazała przez kilka dni kąpać w krochmalu i przyjść za kilka dni.... jutro kończy 2 ms i waży 6kg ☺
Też klocek jak u mnie hihi czyli się nie martwię u mnie 6300i też zaraz dwa miesiące
 
Czemu zrezygnujesz? Ja mam chustę kółkowa ale to chybA nie dla nas i myślę o nisidle. Tylko że tanie nie są a nie wiem jak młodemu się spodoba
Wydaje mi sie, ze w taka pogode jak jest teraz i zimniej, to bym sie umeczyla. Mi jest ciagle goraco i jakbym zalozyla kurtke i jeszcze dziecko by do mnie przylegalo, to bym chodzila wiecznie spocona. Ja nawet jak karmie na rekach, to mam mokra cala reke, a mlody glowe. No, a na wiosne i blizej lata, to chyba nie bedzie juz zainteresowany. I tez goraco :) hehe
 
Moja Zosia ma straszne fałdy na szyji, aż ciężko się tam dostać. Muszę jej bardzo główkę odchylać i zauważyłam że zaczyna jej się tam odparzac. Jak myślicie czym to smarować ? Tym samym co tyłek?
 
reklama
Moja Zosia ma straszne fałdy na szyji, aż ciężko się tam dostać. Muszę jej bardzo główkę odchylać i zauważyłam że zaczyna jej się tam odparzac. Jak myślicie czym to smarować ? Tym samym co tyłek?
Bo to takie grubaski te nasze dzieciatka hehe nie nam pojęcia ja nie smaruje niczym , muszę się przyjrzeć dzisiaj , czy w ogóle wymaga to smarowania
 
Do góry