reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Pomyslalam , że jedynie możemy zrobić zamknięte forum wrześniowek i kontynuować pisanie swobodnie , tylko nie bardzo wiem jak to się robi [emoji849] o ile jesteście chętne [emoji847]
 
Dziewczyny czytam o kolkach i bardzo wam współczuję . Moja mała w poniedziałek kończy 2 miesiące i nic jej nie dolega. Czasem pomarudzi jak to dziecko , ale po za tym nic. Myślimy z mężem już o drugiej kruszynce po około roku od porodu. Tak już z ginekologiem jestem dogadana :) dała nam przyzwolenie , ale oczywiście przy wcześniejszej kontroli .

Po za tym próbuje schudnąć. Ciężko idzie , bo straciłam kondycję i staram się ćwiczyć ;) 5 kg zostało.
Miesiączka wróciła 8 tygodni po porodzie [emoji3590] dziwna jestem , ale cieszę się tym :)
U mnie moja mała podobna do Twojej , bardzo spokojna żadnych kolek , dzisiaj skończyła 9 tygodni j jest wporzadku, nie mówię super żeby nie przechwalic heheh
 
Zawsze chciałam mieć dużą rodzinę. Sama jestem z wielodzietnej .:) Myślę o Helence , bo chciałabym ,żeby miała rodzeństwo. Moja siostra ma dzieci z roznica półtora roku i świetnie się sobą nawzajem zajmują. :) Nie chce ,żeby się nudziła , a dzieci to zawsze dzieci. :) Szybciej odchowam i wrócę do pracy :))
Ja tez zawsze myslalam o 3. Dlugo nie moglam sie zdecydowac na 2 i chcialabym 3, ale musze szybko wrocic do pracy, bo niestety jak nie pracuje, to moge szybko wypasc z obiegu, takze moze sie zdecyduje kiedys na 3, ale pewnie nie przy takiej malej roznicy wieku. Po za tym kwestia jeszcze zamiany mieszkania na wieksze..
 
Ja też uważam że to dobry pomysł . Ja po pierwszej córci się bałam że nie dam rady z dwójką małych i tak zwlekałam że różnica między córkami to 11 lat:) i to są dwa różne światy. Teraz bym chciała 3 ale po tej cholestazie ciazowej to chyba się nie zdecyduje
Moniksa u nas też duża różnica wieku - 9 lat. Pierwszy high need baby więc bałam się powtórki. Teraz jest dwóch jedynaków. Szkoda. A na trzecie jestem już za stara.

Martabunia dobrze że się odzywasz. Martwili się tu o Ciebie.
 
Ja nie mówię że niechciała bym ale to różnie teraz z dwójką jestem osobą która nie które rzeczy czasem przerastaja mąż ma 2 braci mówi ze zawsze się dogaduwagi ja też mam 3 ale już mniej się dogadywalismy no nie wiem...zobaczę co czas przyniesie do 35 mam czas się zdecydować
A czemu do 35? Wlasnie czas pokaze u mnie tez :)
 
Pomyslalam , że jedynie możemy zrobić zamknięte forum wrześniowek i kontynuować pisanie swobodnie , tylko nie bardzo wiem jak to się robi [emoji849] o ile jesteście chętne [emoji847]
@KatarzynaCarmen nie da rady zamknąć tej grupy, jedynie nową utworzyć, wtedy listę nicków do moderatorki bb trzeba przesłać i tylko ona będzie mogła dodawać....
 
reklama
Do góry