reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Tak, to możliwe.. karmię na żądanie, często, też w nocy, Max przerwy nocne to 3-4 godz, nie podaje smoczka..
Za pierwszym razem było podobnie i dostałam miesiączki po roku.
Z tym, że teraz jak byłam na wizycie u gin, ona widziała pęcherzyki w 1 jajniku i to spory. Mialam jakieś plemienia chwilę później i czekam..
Ja najdłuższą przerwę miałam chyba 5 godzin i już miesiączkę dostałam :/
 
Moja przedwczoraj została pierwszy raz z wnuczka. Mieliśmy się pospieszyć na zakupach i nie być za długo poza domem....
No właśnie taka mała paczka pampersow nie kosztuje majątku (u nas trochę ponad 3€) jak się kupuje sporadycznie A by uszczesliwila rodziców :)
No ale moi oszczędzają na starość do skarpety ....Sobie przyjemności nigdy nie zrobią, na wszystko szkoda pieniędzy, nam na rece patrzą na co wydajemy i krytykują (nawet to ile ciuszkow małej kupiłam hehe)
Starsza wnuczka ma 9 lat a dziadki zabrali ja do tej pory tylko 2 razy na wakacje do Polski. A w międzyczasie na zapytania rodziny moja mama tłumaczy, że ona też chcę sobie odpocząć A poza tym urlop z wnuczka za drogi, bo naciąga... to ostatnio dałam córce swoja własną kasę na wszystko poza spożywką i oczywiście babcia za wszystko sumiennie płaciła kieszonkowymi wnuczki :D
Moje córki były u mojej siostry w tym roku na wakacje. Co dostały do ręki to jedno.a resztę zrobiłam siostrze przelew ... Co jej wysłałam to wypłaciła i moje dziewczyny u niej na słodycze i chipsy wydały bo nawet grosza sobie siostra nie wzięła za "opiekę"
 
Hej dziewczyny. Przepraszam, że zawracam głowę. Jestem z wątku październikowe mamy . Podczytuje Was czasem i wiem, że macie ogromną wiedzę apropo karmienia piersią. Bardzo bym byla wdzięczna gdybyscie mi doradzily jesli to nie problem.
Jestem mama 6 tyg maluszka i od samego początku miałam problemy z karmieniem. Ogromny nawal, poranione brodawki, karmienie mieszane. Od 4 tyg karmie synka tylko piersią ale przez kapturki bo nie jestem w stanie od nich odzwyczaic [emoji20]Mamy chyba jakis kryzys. Piersi zrobiły się miekkie, synek bardzo się denerwuje szczegolnie przy wieczornych karmieniach. Drze się w nieboglosy a ja nie wiem co robić [emoji20][emoji20]bardzo proszę o jakąś radę..co robić ehh
Bardzo bym chciała karmić piersią a mam wrażenie, że pokarmu coraz mniej. Laktatorem ściągnęłam dziś tylko 50 ml z obu piersi [emoji53][emoji53]
 
Hej dziewczyny. Przepraszam, że zawracam głowę. Jestem z wątku październikowe mamy . Podczytuje Was czasem i wiem, że macie ogromną wiedzę apropo karmienia piersią. Bardzo bym byla wdzięczna gdybyscie mi doradzily jesli to nie problem.
Jestem mama 6 tyg maluszka i od samego początku miałam problemy z karmieniem. Ogromny nawal, poranione brodawki, karmienie mieszane. Od 4 tyg karmie synka tylko piersią ale przez kapturki bo nie jestem w stanie od nich odzwyczaic [emoji20]Mamy chyba jakis kryzys. Piersi zrobiły się miekkie, synek bardzo się denerwuje szczegolnie przy wieczornych karmieniach. Drze się w nieboglosy a ja nie wiem co robić [emoji20][emoji20]bardzo proszę o jakąś radę..co robić ehh
Bardzo bym chciała karmić piersią a mam wrażenie, że pokarmu coraz mniej. Laktatorem ściągnęłam dziś tylko 50 ml z obu piersi [emoji53][emoji53]
Jedyne co mogę poradzić to byś napisała na wiadomość prywatną do @StarAnia, ona jest naszą guru w KP więc na pewno coś Tobie doradzi [emoji5]
 
reklama
Do góry