reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Moja wlasnie skonczyła 9 tc dzisiaj. Od kilku dni był spokój z kolkami ale dzisiaj zaś na dopadło...płacz przerazliwy, wyginanie się, prężenie, chwila ciszy i zaś i tak w kółko łącznie około 2 godzin. Jestem wymęczona ale nie tracę nadziei że im starsza tym będzie lepiej. Mało mnie tu ostatnio ale kompletnie brak mi czasu. Dzisiaj ogarnialam okna korzystajac z tego ze mąż w domu i zajął się małą. Mam juz spokój, chociaz jedna rzecz ogarnięta. Za 2 tygodnie mamy chrzciny, choc ja to chcialabym juz byc po, robimy bardzo kameralnie, sami najblizsi, około 12 osób.
Angelika89 Ty chyba mialas problem z oczkami ropiejącymi u dzieciątka. U nas małej tez zaczęły ropiec po m-cu, mielismy krople geomicin czy jakos tak ale bez szału, oczka dalej ropieją. Najpierw ropialo tylko jedno a teraz oba, jutro okulista nareszcie bo pierwszy termin dostałam na marzec...bez komentarza.... Ciekawa jestem czy to moze zatkane kanaliki czy moze jakies inne coś. Ze starszą nie mialam tego problemu to jestem zielona kompletnie w temacie.
Podczytuje forum cały czas, staram sie byc na bieżąco. Wszystkie dzieciaczki coraz większe i wszystkie cudowne :happy:
U nas caly czaa ropieja oczy. Od urodzenia. Dwa razy mial wymaz. Raz pneumokoki wyszly, a pozniej gronkowiec i pozniej po kolejnych antybiotykach juz nie robilismy wymazu. My bralismy floxamic, chibroxin, tobrex i tobrex masc i jeszcze jedne krople, ale nie pamietam nazwy, a teraz juz od kilku dni nic nie bierzemy. Jutro idziemy do innego okulisty na konsultacje i zobaczymy, co on na to... dam znac
 
reklama
Hej ;) ja po nauce szantala ;) generalnie fajnie, młody nawet się nie darł za bardzo [emoji14] w sumie sama nauka trwała krócej niż ploteczki (Ala nie pieką Ciebie i Helen uszka? :p). Ola jest bardzo spokojna i opanowana, zupełnie inna niż Gośka i bardziej do Ciebie pasuje (a ja bardziej do Gosi [emoji14] )

a co to szantal?
Przepraszam jesli to glupie pytanie :)
 
My jutro do kolejnego okulisty... A maly dzis tak pospal, ze bylismy na spacerze,ze spaceru przenieslismy go do fotelika, pojechaliamy na obiad na miescie, przenieslismy do wozka, po obiedzie na deser lodowy, znowu przeniesienie do fotelika i do samochodu i po ponad 3 godzinach dopiero w domu sie obudzil jak go rozebralismy. A teraz juz spi na noc, takze nie narzekam :)
O jaaaa .... Niespotykane z tym snem. Miło.
A co z tymi oczkami?
My jutro może zrobimy wymaz aby wynik był aktualny a potem prywatnie do okulisty.
O już doczytałam o oczkach
 
Dziewczyny jest coś takiego jak LAM, czyli niepłodność laktacyjna przez pierwsze 6 miesięcy, ale to trzeba spełnić wiele warunków i chyba żadna z nas ich nie spełnia :) Może Mama7, ale nie jestem pewna.
Tak, to możliwe.. karmię na żądanie, często, też w nocy, Max przerwy nocne to 3-4 godz, nie podaje smoczka..
Za pierwszym razem było podobnie i dostałam miesiączki po roku.
Z tym, że teraz jak byłam na wizycie u gin, ona widziała pęcherzyki w 1 jajniku i to spory. Mialam jakieś plemienia chwilę później i czekam..
 
Jak dziś Wasze dzieciaczki? Mój terrorysta pospal na spacerze i po powrocie do domu jeszcze w wózku około poludnia. W sumie że dwie godziny. I tyle teraz po próbach nakarmienia i noszeniu i płaczu śpi na mnie.
Dziś się z drzemek wybudza po kilku minutach z płaczem aż zaczęłam się zastanawiać czy to kolka?
Myślicie że teraz jeszcze może się zacząć? Mały na 9,5 tygodnia.
A jutro na bioderka i może uda się wymaz z oczka zrobić
Moja nawet w miarę, marudziła tylko tyle co chciała pocycać i spać, nawet po południu fajnie pospała, ja dziś rozbita emocjonalnie...
 
reklama
Okej rozumiem . W sumie to lepiej że troszkę później dostanie te szczepionki , bo uważam osobiście że 2miesiace to bardzo szybko [emoji20]
U nas pierwsze szczepienie dopiero przed świętami, w grudniu, przy okazji kontroli także będzie mieć już 3 m-ce.

W szpitalu też nie szczepią po porodzie.
 
Do góry