reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

To możemy założyć spółkę ja chodzę w ciąży a Ty rodzisz :)
Nie ma sprawy :D chciałabym jeszcze przeżyć poród domowy i porod do wody, to po jednym dziecku dla każdej [emoji23]
Ale sobie wymyśliły [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] podzielcie się tym co bierzecie albo zmieńcie lekarza [emoji12][emoji12][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
 
reklama
Trzeba było powiedzieć że nie ma i już... No na prawdę od smoczka dziecko się bogaci i jest mega szczęśliwe... Pier.....e kotka za pomocą młotka... A mężowi trzeba było powiedzieć jak kupi to sam go będzie ssać.
O męża się nie martwię.. on taki ogarnięty, że beze mnie nawet 1 ubranka nie kupił dzieciom.. zresztą nie narzeka na nudę, więc mało prawdopodobne.. :p
 
Cześć patomatki :) nocka przyzwoita zjadł po kapaniu o 18:30 gdzie wtedy miał poślizg 1,5godz bo popołudniu spalismy obudził się o 00:00 i o 3 więc luzik zjadł równo o 6 i już się bawimy :)

Pije kawę z mężem popołudniu jedzie do pracy ale jeszcze zdąży w piecu napalic i do sklepu miejskiego skoczyć...

Nie wycignelam nic na obiad więc muszę myśleć....

Miłego dnia wszystkim
 
W ogóle byli u nas teście. Teściu nawet nieobrażony i jak na niego to normalnie się zachowywał. I moje dzieci stwierdziły że jadą z Nimi do Otw. No i kurde pojechali. Miki śpi. I co?? Jak mam zasnąć jak nikt nie odp..la??
A pro po teściów moja mi zapowiedziała że Damian na Mikołaja dostanie karton pampersow i karton chusteczek mokrych oby słowo zostało dottzymane :p
 
reklama
Do góry