reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Spala do 11 ja pojechałam na zakupy a ona podobno poszła spać dalej przyjechałam przed 14 a ona śpi obudziłam ja przez pół godziny nie spala później dalej spać.. o 16 obudziła się na chwilę wypiła mleko i dalej mi śpi budzę ja na siłę ale nie chce wstać .. kuzwa
Moj zawsze tyle spi. Dzis od 7 do 10 nie spal, a od tamtej pory ciagle spi i tylko sie budzi na karmienie. No raz go wybudzilam chyba jeszcze na pol godz, ale marudzil, bo chcial spac, a nie sie bawic. Jak wstanie to pewnie z 1-2 godz bedzie aktywny i spac na noc.
 
Kurczę nie wiem co Ci poradzić . Może zadzwoń do pediatry zapytaj .
Ale może to taki dzień , mój dzisiaj też śpi , je i śpi i je i tak w kółko .

Mój tez dziś bardzo dużo śpi.
Nawet teraz.. stary mu muzykę klasyczna puścił ( klasyczna dla dzieci na dobranoc )
I zasnął mu na kolanach
IMG_5093.JPG
 

Załączniki

  • IMG_5093.JPG
    IMG_5093.JPG
    254,1 KB · Wyświetleń: 393
reklama
Nie chce Ci nawet mówić ile razy tamten się zmieniał i obiecywał poprawę , a koniec końców wszystko wracało . Przykro mi że przechodzisz coś takiego bo wiem jak Ci ciężko . Ale wiem po sobie że kobieta zakochana wybacza wiele, czasem zbyt wiele . Życzę Ci żeby się ogarnął ten Twój chłop .

Oby tak bylo, dzieki:)
 
Do góry