reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Moja nie poleży bo to księżniczka na ziarnku i nawet przez 9 materacy nie wiadomo jak wygodnych to ziarnko by ją w plecy uwierało ale z głową opartą o moje przedramie jest mega wygodne [emoji12]Zobacz załącznik 914967

Mój nie ma wyjścia , robota musi być zrobiona i wie ze żadne sztuczki na mnie wrażenia nie zrobią.
 
Ja ostatnio pranie robiłam 3 razy bo pod koniec błąd e03 czy jakoś tak, całe mokre a samo wirowanie nie wystarczyło by nadawało się do powieszenia i tsk włączałam od nowa.. i od nowa...
U mnie ten sam błąd. Już mąż otwierał to coś na dole i trochę śmieci się nazbierało.. zwykle z kieszeni syna jak dobrze nie posprawdzam.. jakieś żetony zabawki, papierki po cukierkach.. itp..
 
Doczytałam i teraz mogę ja się pożalić...

Goście już pojechali, Kamil odwiózł ich na pociąg.. ja nie wiem jak ona da z nim radę 6 h w pociągu a potem jeszcze z Zielonej Gory do nas to 1,5 pksem.. ale do brzegu

Kocham ich bardzo ale Benio to jest mały stwór. Nawet strat nie liczę, talerze i szklanki z minusowym saldem, kanapę mam jogurcie, czekoladzie, soku i wylanej kawie, dywan co chwile sklejony a duże włosie ma, moje kochane CottonBallsy z lustra podrywane i zgniecione...można wymieniać i wymieniać...
Do tego cały czas krzyczy albo się drze, biega, wspina się na szafki, wylewa psia wodę, pies był już kilka razy w jogurcie, miał odciśnięte jego ręce w swojej karmie w spanku ( karma z łososiem i tak śmierdzi !!!!)
Tytusa odkładałam do łóżeczka by był bezpieczny ale młody jak małpka i do łóżeczka się ładowal. I wszystko z wielka miłością... w stopy go całował a jak mu się znudziło to zaczął gryźć... a wczoraj to już nie wiem czy to zmęczenie czy przeziębienie mnie zaczęli łapać bo cały dzień byłam bez sił,łamało mnie w kościach, lekka gorączka (37,5) a Benio kryzys bo ciagle się darł i przez to i mój nie spał.. o 19:00 już umierałam.. tamci poszli spać ja dostałam jakiejś deliry, Kamil przejął dziecko i ja leżałam.. młody nie chciał zasnąć nasz i płakał a ten go lulal a ja leżałam i płakałam bo nie miałam siły nic zrobić :(
Teraz spokój ja już lepiej , jest spokój, dziecko śpi i pies tez ( chyba ma traumę bo co chwile szczeka przez sen...)

A na weekend mamy kolejnych gości.. siostra Kamila z rodzina, dobrze ze tamte chłopaki są już starsi... i to wszystko na 40m2
No to miałaś wesoło Hehe ja to jestem wredna i bym stawiała gnojka do pionu mimo że to rodzina....
 
reklama
Polecam czapkę z rękawiczkami ze Smyka
Kurczę dziecko w niej zabójczo wyglada, choć mój nie chce pozować

Zobacz załącznik 914963

Zobacz załącznik 914964

Ja wczoraj kupilam taka, tez spoko
IMG_8542.JPG

Sorry za tlo [emoji23]
 

Załączniki

  • IMG_8542.JPG
    IMG_8542.JPG
    383 KB · Wyświetleń: 332
Do góry