reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja karmie i lulam od 19... zasypia i sie budzi, zasypia, odkladam i sie budzi, placze - w roznej kolejnosci, natezeniu. Juz nie moge... od tygodni nie zjadlam z mezem kolacji, nie moge spokojnie poczytac, bo lakto-terorysta nie pozwala :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć mamusie. Ja dziś cały dzień u teściowej byłam, tzn teściowa mieszka obok ale było mi tak dobrze bo miałam do kogo gębę otworzyć, nie ważne że w domu sajgon, pranie na kanapie czeka na poskładanie, kurze do pościerania i podłogi do mycia [emoji12] totalny chillout [emoji23]
Do domu wróciliśmy koło 20 także Julka ma tak zwany dzień brudasa czyli bez kąpieli [emoji6]

No właśnie pełnia ale jestem zmęczona więc franzole tego łysolca i zaraz idę spać [emoji42] Julka trochę dziś pomarudziła i na razie śpi, ciekawe do której [emoji848]
Dziś dostałam produkty z Baby Dove, @GoJ z tego co wiem to Ty też dostałaś, myłaś Mikiego nimi? A może któraś z Was używa dla maluszka i jakie macie opinie? Ja na razie używam linie Nivea Baby Ochronny.
 
Alson tez dzis caly dzien spi jak zajaczek, byle gowno go wybudza, mysle ze to ta pelnia.
Teraz jak go odebralam od rodzicow to taki byl spragniony cycka, ze zjadl jednego, kwilil dalej, wiec dalam mu drugiego. Efekt taki, ze zwymiotowal dwa razy, bo to juz nie bylo ulanie, raz na moje plecy, a raz prosto na nowy stanik:p nastepnie sie posral i teraz nie moze zasnac:p cudowna noc sie szykuje:p
 
Ja karmie i lulam od 19... zasypia i sie budzi, zasypia, odkladam i sie budzi, placze - w roznej kolejnosci, natezeniu. Juz nie moge... od tygodni nie zjadlam z mezem kolacji, nie moge spokojnie poczytac, bo lakto-terorysta nie pozwala :(
Łączę się w bólu. U mnie dzisiaj to samo. Biedna płacze jakby ją ze skóry obdzierali i to bez powodu. Najedzona, załatwiła się, a ciągle tylko uee i uee. Teraz dopiero odleciała, ale śpi niespokojnie. Przez chwilę zastanawialiśmy się z P, czy do auta nie wsiąść i nie jeździć wkoło.
 
Ale że co?
Czemu wystylizowane?o_O
Ubieram jej na codzień leginsy i bluzkę.
Sukienek ma trzy ale ja i tak wolę ją w portkach.
Kupiłam tyle ładnych bluzek nie po to żeby w szafce leżały .. a jakbym miała czekać na okazje to by wyrosła ze wszystkiego
Że ładnie ubrane :), ze pasuja do siebie ciuszki- taki komplement :)
Mi sie generalnie bardzo podobaja male dziewczynki - tak mam.
Ja ostatnio komus wyslalam zdjecie mlodego w sliniaku i zawinietyw koc ;) to dopiero byla stylizacja :)
 
Co ja pierwsza z nocnej ? Nooo otwarłam okna bo lubię chłodno a poza tym zazwyczaj mam otwarte na noc ale dziś wiało. Teraz spokojnie już wiec wietrze ale cholera zimniutko powietrze chłodne a jak dobrze widziałam to jakby lekko przymrożone nawet. Młody zjadł ale jeszcze czeka mnie pampers tyle ze nie chce go rozbudzić. Wiec czekam aż zaśnie głębiej to powinno się udać. Jak nie to przewijam i kiedyś zaśnie. I tak czekam żeby pozamykać te okna bo jak zostawię to mi wyziębi Ja tak lubię ale nie wiem czy młody będzie tolerował tak niskie temp [emoji23][emoji23] najstarsza miała dwa tyg jak były temp po -20 i spała przy otwartym oknie metr od
 
reklama
Ale że co?
Czemu wystylizowane?o_O
Ubieram jej na codzień leginsy i bluzkę.
Sukienek ma trzy ale ja i tak wolę ją w portkach.
Kupiłam tyle ładnych bluzek nie po to żeby w szafce leżały .. a jakbym miała czekać na okazje to by wyrosła ze wszystkiego
Popieram :) dzieci tak szybko wyrastają z ubranek że nie ma na co czekać :)
Ja mojemu też codziennie zakładam body plus spodenki dresowe albo takie cienkie ala legginsy :) nie zostawiam żadnych ubranek ,, na niedzielę " bo połowy pewnie bym mu nie ubrała nigdy :)
 
Do góry