reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

A my jeszcze nie śpimy, przeszliśmy wieczorną gehennę z bolącym brzuszkiem, z niemożnością pierdzenia [emoji24] Dopiero niedawno poszła salwa w pampa, ale co się napłakała i moja bezsilność się mnie udzieliła i płakałam z nią... Teraz cycuje i mam nadzieję że zaśnie.
 
reklama
Żeby wozić tyłem, tylko 2wayfix i fotelik 2waypearl. Ale w tym foteliku do 4 roku życia raczej dziecko nie pojeździ. Bardzo mała skorupa

To znaczy że normalny Pearl też nie pasuje i musi być specjalny?
Hmm to może nie warto się wcale w to bawić i kupić teraz najzwyklejsza bazę A za rok, czy tam jak wyrosnie, to Besafe (takim jeździła starsza córa)? Czy co polecasz?
 
Ja dzis spedzilam czas ze starszym. Otworzyli u nas dzis basen i poszlam z nim sama. A maz zostal z malym, ale przez ten czas co nas nie bylo w ogole sie nie obudzil. W ogole spi juz 5 godzin i czekam az wstanie zeby isc spac bs rozbudzania. A to moi chlopcy. Smieja sie u was dzieci w glos? Bo moj sie tylko usmiecha bez glosu
 

Załączniki

  • 20181023_162503.jpg
    20181023_162503.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 118
  • Resized_20181013_101953_5736.jpeg
    Resized_20181013_101953_5736.jpeg
    78,9 KB · Wyświetleń: 114
Kurcze te zwierzęta co raz częściej wchodzą w ludzkie siedliska, dobrze że ten chłopak Cię ostrzegł.
A nawiązując do dzików to dziś robiliśmy zadanie domowe z synem właśnie o dzikach [emoji6]
To nie zwierzęta wchodzą coraz bliżej w siedliska ludzi tylko ludzie wchodzą coraz bliżej ich terytorium.. niestety...
 
Kurde ale akcja

Mieszkam na osiedlu ogrodzonym. I na tym osiedlu pod blokiem tak w bok jest boisko, w sensie trawa i dwie bramki. Chodzę w dzień tam z psem. Spuszczaj go i siedzę na ławce a on sobie biega.

I tak wychodzę z nim na dwor. Ale ze niosłam śmieci i mi się pol worka urwało. To go spuściłam by chwycić worek. I tak idziemy, wieje, deszcz i ten kurde kota zobaczył. Pobiegł za nim ja za nimi i udało się go złapać. To myśle pójdę na te łąkę ( boisko) spuszczę go niech chwile pobiega. I tak dochodzę do celu i koleś na rowerze do mnie ,, jeśli pani idzie w te stronę to radzę zawrócić tam 20 dzików znów łazi ".... kurde słabo mi się zrobiło, wiedziałam ze czasem są dziki bo Kamil mi mówił, ale zapomniałam. I gdyby nie ten koleś to weszłabym z psem bez smyczy w samo stado dzików ....
Ale byś trafiła , dobrze że Cię ostrzegł .
W ogóle dziki w mieście ? Przy osiedlu gdzie ludzie mieszkają z małymi dziećmi ? Dziwne że władze miasta nic z tym nie zrobię .
 
reklama
Ja dzis spedzilam czas ze starszym. Otworzyli u nas dzis basen i poszlam z nim sama. A maz zostal z malym, ale przez ten czas co nas nie bylo w ogole sie nie obudzil. W ogole spi juz 5 godzin i czekam az wstanie zeby isc spac bs rozbudzania. A to moi chlopcy. Smieja sie u was dzieci w glos? Bo moj sie tylko usmiecha bez glosu
Fajne chłopaki :)
Starszy syn pewnie zadowolony z czasu spędzonego tylko z Tobą :)
Mój sie w ogóle bardzo mało śmieje , jego rozśmieszyć to nie lada wyzwanie . A jak już to też tylko się uśmiecha , w głos śmiał się może ze 3 razy .
 
Do góry