reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Mój karmiony piersią i nie zawsze odbija . W nocy w ogólne go nie podnoszę do odbicia tylko układam na boku . W dzień pionizuję i czasem beknie, a czasem mogę nosić i pół godziny i nic .

Dokładnie. Czyli różne są dzieci. Ja podnoszę bo się drze jeżeli się mu nie odbije a pije szybko i łapczywie wiec zazwyczaj mamy odbicie
 
reklama
IMG_1309.JPG
IMG_1310.JPG
jak Wam to wyglada ? Na buzi mamy ponad tydz. Widzieli położna lekarz mówią żeby się nie przejmować. Potowka to czy co ...
 

Załączniki

  • IMG_1309.JPG
    IMG_1309.JPG
    296,2 KB · Wyświetleń: 396
  • IMG_1310.JPG
    IMG_1310.JPG
    241,1 KB · Wyświetleń: 399

Załączniki

  • IMG_20180920_173814.jpg
    IMG_20180920_173814.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 450
Ale to tak że zaczęła kasłać i potem zobaczyłaś. że obrżygana? Kładź na boku. Pod kątem. Staraj się po karmieniu odbić. Może tak być jak dużo je trzeba nawet przy cycu pionizować po jedzonku żeby się "uklepało"

Na boku spała. Widziałam to za każdym razem. Tak jakby ulało się, ale było tego mega duzo, chlusnelo, że aż się przestraszyła i ona i ja. Nie kasłała, ale coś tam jej ewidentnie przeszkadzało. Teraz staram się ja bardziej i dłużej pionizowac, zwłaszcza, że ona uwielbia tą pozycję.
Cycała się wczoraj dużo, nawet nie patrzyłam na godziny, ale do 3 raczej nie dochodziło, prędzej 1- 2max odstepu.
Dzięki Gosiu ♥️
 
Buźka mojej małej tylko u bas trądzik niemowlęcy nie ma na ciele ale podobnie wygląda jak mała ma wysiłek troszkę je to się robią takie plamy właśnie Zobacz załącznik 901876

Jak trądzik miał to takie większe i po dniu dwóch schodziły i gdzieś indziej wychodziły. A to takie drobniutkie. Ja już nie pamietam bo tamte duże mam.
 
reklama
Do góry