reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny.

Ale nocka.. 3 porody naraz. Jeszcze raz grutuluje:)

Dareczka nigdzie nie uciekaj. Jeszcze kilka dni września masz, jakby co będziemy i w październiku trzymamy kciuki.

U nas marudek od rana i tylko na rękach.
Wczoraj odebrałam maść robiona do pupy, bo nasza pediatra przypisuje takie cudowne specyfiki. A kup dużo i takich kodeksów co też odparzaja.

Rooibosgirl trzymaj się. Czekamy
 
Wydaje mi się że za wrzesień dostaniesz 500 plus za październik 500 tylko właśnie pod koniec października nie teraz bo składałaś już po 10 września. Ale ja to wcale w te klocki taka dobra nie jestem :)
Z tego co zrozumialam, to pod koniec października bedzie kasa za caly październik i za dni od 18 do 30 wrzesnia.
 
reklama
Do góry