reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2018

@mamanastart ja od 23 tygodnia mam skróconą szyjke macicy, termin mam na 30 września także już teraz uważa się że ciąża jest donoszona a Ty masz 3 dni przed PTP więc też już na spokojnie gdyby teraz zaczęła byś rodzić to bez obaw [emoji846]
Też już zaczynam do tego podchodzić, tylko najgorsza jest dla mnie świadomość, że może się to zacząć w każdej chwili. Mimo że wiem że to nie jest 5 minut i po sprawie,boję się że spanikuje i nie będę wiedzieć co robić.... pociesza się faktem że nie ja pierwsza proszę i nie ostatnia i to my "słaba płeć dajemy rade[/QUOTE]@mamanastart bez obaw, każda z nas rodziła pierwszy raz, po to są przy nas położne, lekarze, piguły żeby doradzać, mówić co robić, a my również z obaw czy strachu się pytać co robić. Ale organizm kobiety tak jest skonstruowany że bodźce wysyłane do mózgu od razu mówią co mamy robić. Będzie dobrze [emoji5]
 
reklama
Kiedy nachylasz się nad dzieckiem, żeby zrobić mu zdjęcie i nie zauważasz, że masz kamerkę na siebie ustawioną. Brawo ja :D
Proszę - obraz nędzy i rozpaczy oraz dwutygodniowy Indyczek.
Czas przecieka przez palce. Why?!Zobacz załącznik 896460Zobacz załącznik 896462
Jejku chciałabym tak wyglądać jak Ty przy tej nędzy i rozpaczy [emoji12][emoji23] Ja pamiętam jak po drugim synu zobaczyłam się w lustrze te 2 godziny po porodzie jak poszłam pod prysznic [emoji37] na twarzy od parcia żyłka na żyłce żyłką poganiała [emoji51]
Indyczek cudowny [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
Jejku chciałabym tak wyglądać jak Ty przy tej nędzy i rozpaczy [emoji12][emoji23] Ja pamiętam jak po drugim synu zobaczyłam się w lustrze te 2 godziny po porodzie jak poszłam pod prysznic [emoji37] na twarzy od parcia żyłka na żyłce żyłką poganiała [emoji51]
Indyczek cudowny [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Ja wlasciwie nie parlam, więc nie miało co popękać [emoji14] ale nie pamiętam kiedy się czesalam. No i za mną nieprzespana noc przez ten katar młodego. Czuje się jak kupa.
 
A ja dziś nie wiem co się dzieje, żadnych boleści no może trochę spojenie łonowe boli ale nic nie uciska, nie rozpycha, młoda mniej ruchliwa, mogłam pozałatwiać sprawy na mieście [emoji16] Czyżby przysłowiowa cisza przed burzą [emoji848][emoji23]
 
Cześć dziewczyny:)
Witam po terminie..
Chłopaków wyprawilam i mam czas dla siebie. Będę to wykorzystywać bo potem długo długo takiego nie będzie.

Gosiu to poprosimy tą świeczkę na cycku:)

Marta trzymam kciuki.. dawaj znaka co powiedzą w szpitalu.

Kliska spóźnione ale szczere życzenia 100 lat w zdrowiu i razem.

Kasia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, no to i tak będziecie obchodzić razem:)

Nie nam planow na dzisiaj poza pójściem do piekarni..może wykorzystam te ostatnie dni po prostu na lezenie:)
Nawet podoba mi się ten czas po terminie. Ciaza donoszona i o dziwo spokój bo termin ustalony na piątek. W poprzedniej ciąży wszyscy mówili że urodze do terminu i już w termin i po znosilam jajko. Teraz luz i spokoj:)

Miłego dnia dziewczyny )
Nie będę gołym cycem świecić ;)
 
reklama
Do góry