reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dostałam w szpitalu dokładnie te same pudełka plus wcześniej na szkole rodzenia reklamówki z gadżetami :) I te ze szkoły rodzenia były spoko, dwie butelki , smoczki :) A próbek z tego wszystkiego mam ogrom :)

Co do szczepionek to też nie będę brała tych ileś tam w 1 , uważam że lepiej kilka razy i mniejsze dawki .
No właśnie, z tego co wiem to w szpitalu w którym będę rodzić nie ma tych pudełek, bo sąsiadka rodziła w tym roku w czerwcu i nie dostała...
 
Wezmę obowiązkowe na pewno. A te dodatkowe rozważę. Ale będę szczepić tymi normalnymi najprawdopodobniej, darmowymi. Chociaż położna starała się mnie przekonać, że te płatne (czyli 6w1) są niby bardziej nowoczesne, że mniej szkodliwych substancji mają, że mniej wkłuć dla dziecka. Nie przekonuje mnie to coś. Od wszystkiego czyli od niczego... Wolę parę razy więcej dziecko ukłuć. I tak nie będzie tego pamiętać.


Wszystkiego dobrego dla Was!


Nie rejestrowałam się, bo miałam obawy, że później będą do mnie wydzwaniać i ulotki wysyłać.
Dostałam w szpitalu Niebieskie Pudełko i jakieś pudełko z "Klubu Mama".
Dziękujemy :) też dostałam to niebieskie pudełko i klubu mama. A tak to na pierwsze dziecko dost
Ja też :D


Dziewczyny, a myślałyście już o jakiejś antykoncepcji po porodzie?
Tak, na pewno tabletki i mąż gumki. Ja niestety ze względu na serce nie pozwolę sobie na kolejne dziecko. Teraz muszę o nie zadbać, aby móc wychować dwie córki :)
 
Mnie mój Franio pochłania całkowicie :) jest cudowny :)
A i mój baby blues nie odpuszcza , płakałam dzisiaj pół dnia . Jeszcze mój S. mnie tak wkurza, że nawet mi się gadać z nim nie chce i przez to jeszcze więcej płaczę , ehh te hormony :(

Ja płacze mimo że jeszcze nie urodziłam. W Wilanowie chociaż było cudnie to raz że przegapiłem wczorajszy trening chodakowskiej, dwa że nie mogłam zostać na koncertach chociaż fajnie grali.. A co będzie za tydzień.. musimy przetrwać.. zazdroszczę ze już masz synka..
 
A tak to na pierwsze dziecko też się na takich stronach zarejestrowalam i mam mnóstwo gadżetów. Pamiętam, że też dostałam słoiczek Bobo wita i poradnik żywienia, kiedy moja córka miała 4 miesiące.
Dokonczylam to co napisałam, bo mi coś przerwalo wypowiedź.
 
reklama
Do góry