reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja już nie wiem co mam robić, dla nich i tak wszystko robię źle, zastanawiamy się z mężem nad przeprowadzką bo inaczej nie da rady

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas nie było na to szans..tzn były ale nie chcieliśmy go zostawiać samego w obcym kraju. Na szczęście nie mamy żadnych problemów.. Jeśli macie taka możliwość to oczywiście idźcie na swoje..Pewnie będzie trochę ciężej ale za to jaki spokoj
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
U nas nie było na to szans..tzn były ale nie chcieliśmy to zostawiać samego w obcym kraju. Na szczęście nie mamy żadnych problemów.. Jeśli macie taka możliwość to oczywiście idźcie na swoje..Pewnie będzie trochę ciężej ale za to jaki spokoj
Najwyżej coś wynajmiemy kredytu trochę się boje

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wracam z pracy do pracy... Dzisiaj jeszcze nie weszłam do domu i już usłyszałam że mam się przebierać o sprzątać mam dom 200 m, moi rodzice uważają że w pracy nic nie robię nie raz dali mi to do zrozumienia, siostra nie może bo studiuje i się uczy, a jak się raz postawiłam to usłyszałam że chciałam rodziny i bawić się w dorosłość to mam. Jezu gdybym wiedziała że tak będzie w życiu nie zgodziła bym się zostać w domu

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Przemyśl poważnie kwestie przeprowadzki. Nawet w małym mieszkaniu będzie Wam lepiej, niż jak wszystko będzie robione Twoim kosztem w domu. Wydaje mi sie, że później może być tylko gorzej... Jak z małym dzieckiem ogarniesz sprzątnie po siostrze i rodzicach dodatkowo?
Aaaaaa popłakałam się ze szczęścia <3 groszek pomachał mi rączkami, widziałam i słyszałam serduszko, 158 uderzeń na minutę :D jest cudnie!Zobacz załącznik 836080 Zobacz załącznik 836081

Gratuluję! Piękne zdjecia!

Napisane na VTR-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
StarAnia tak się cieszę!!!!gratulacje❤!!!
Cześć dziewczęta;*!.
Cieszyłam się, ze mi nic więcej nie było, ale ostatnio zaczęło mnie mulic...
Wczoraj ugotowalam grochówke i kapustę z grochem..zdarzylam zjeść pół miski grochowki i biegiem do wc..dostalam boli brzucha i biegunki..
Bolało jeszcze kilka razy do rana i przegonilo mnie, ze tak powiem konkretnie w wc..
Ja z tych co mają skłonności do biegunek, więc w ciąży mnie jakoś to nie dziwi..jednakże od wczoraj nie nawidze grochowki!!! Najlepszy hit, ze kochałam ziemniaki zawsze na maksa, a teraz jak o nich pomyślę to mi się podnosi wszystko!!! Nie cierpie ich. Mogę jeść tylko to na vp poczuje, ze mam ochotę..lekko nie jest;).
Buziaki kochane
 
reklama
Dziewczyny czy wy też macie problem taki z dogadaniem się z rodzicami (mieszkamy razem)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
My mieszkamy z moimi rodzicami i nie ma wogole żadnych zgrzytów, a to już w sumie 4 lata. Na początku się trochę się obawiałam jak to będzie, ale moi rodzice zaskoczyli mnie bardzo pozytywnie. Wogole nie ingerują w nasze życie, nie interesują się ponad przeciętnie. Raczej sami ich informujemy o tym co uważamy za istotne ;) jeśli uda nam się wdrożyć plan budowy domu to posiedzimy tutaj jeszcze ze 2 lata. Choć nie ukrywam, że bardzo byśmy chcieli już być tylko we 2 - zwłaszcza w obecnej sytuacji ;)
 
Do góry