reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny dziękuję wszystkim za gratulacje i życzenia oby się spełniły. Pierwsza noc całkiem dobrze ale jest ze mną mąż cały czas bo wypiliśmy sobie pokój i nie muszę co chwilę wstawać do małej bo on mi podaje. Najgorsze jak dla mnie te 12 godzin leżenia plackiem kręgosłup mi pękal. Jak zaczęłam chodzić jest lepiej ale wiadomo boli.
Też właśnie chcemy sobie z mężem wykupić taka salę. Myślę, że to będzie duży komfort ..szczególnie, że będę po cc i nie tak latwo będzie mi się podnieść.
 
Ja już dostaję kota w tym szpitalu z nudów. Jutro chcę do domu tak jak to w planach bo mnie nosi. Coś by człowiek porobił. Nadrobiłaby zaległości w domu. Spakowała do przeprowadzki... Plecy mnie bolą. Chodzę po tym szpitalu a to do pasażu handlowego a to na dwór szczególnie że mały smacznie śpi. Ja czuję się tak że mogę iść na tańce. Choć pogoda do spania to mi szkoda czasu na sen...
Tylko pozazdrościć takiego samopoczucia po porodzie :) dobrze że masz gdzie chodzić u nas tylko korytarz i nic więcej to dopiero byś się nudziła .
 
reklama
Ja tez bym chciala wykupic sale, zeby maz byl na noc po cc, wtedy na pewno by mi dali malego, ale nie wiem czy jest taka mozliwosc, bo zapomnialam zapytac
 
Do góry