reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziś się tyle dzieje na forum że ja dostałam silnych bólów kolkowych chyba albo skurczy sama nie wiem ale tak bolało że myślałam że zejdęde z tego świata albo urodzę dziś, wziełam paracetamol i nospe max i nic nie pomagało.. z łóżka nie mogłam wstać a sama cały dzień w domu do 22 .. pogotowie chciałam wzywać ale kurcze kto by im otworzył brame i schował psy bo nikogo nie ma ... to wzięłam jeszcze jeden paracetamol i trochę przeszło na chwilę zasnęłam .. mam nadzieje że przeżyje do wtorku :) obudziłam się a wy jeszcze nie urodziłyście ;) trzymam kciuki żeby to szybciej poszło
 
Wychodzę na żądanie... nie zgadzam się na oksy i nie mam skurczy a wody mi całkiem nie odeszły. Ja zdrowa dziecko zdrowe. Mija sie z celem moje ryczenie tu non stop
A dlaczego się nie zgadzasz na ta kroplówke ona coś szkodzi, pytam bo ja się na tym nie znam .. wiem tylko że to dają na wywołanie skurczy ..
 
reklama
Do góry