reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Ja miałam pranie: białe, białe ze wzorami, szaro-błękitne i resztę. Tsk podzieliłam i nic nie pofarbowało.

Kurde ja tu na mieście biegam i Was podczytuje a Wy takpiszecie! To nie fair,że jak się nudzę to cicho a jak nie mam czasu to 100 postów na godzinę :p

Ania i Gosia jestem z Wami!

Marta Ty tez się nie ociągaj :)
Niemowlęce ubranka odkąd mam dzieci wrzucam wszystko na raz nie patrzę na kolory płyn dla dzieci, 40stopni i nic się nie dzieje jakbym miała rodzielac to szlak by mnie trafił, teraz swoich i naszych oczywiście dzielę ale piore w "dorosłym" płynie
 
Nic nie pofarbowało?na wysokiej temperaturze ?

Nie mam dużo tego białego, więc szkoda mi wstawiać pralki na 10 pieluch :D mam takie chusteczki z biedry wyłapujące kolor, to dorzucę i zobaczę, co z tego wyjdzie :D
Dziewczyny wrzucajcie wszystko na raz nie bawcie się w dzielenie! Ja mam sprawdzone nic się nie dzieje! A te ubrania które mocni farbuja to chyba jakieś chińskie gówna napewno nie dla niemowląt
 
Obiad zjadłam. Dobry. Barszcz czerwony pyszny. Kasza jaglana z mięskiem sosem i pomidorek. Mniam. A już po pączkowym śniadaniu byłam głodna.

Czekam czekam. Nudze się. Skurcze w miare regularne ale takie pff ledwo co boli. Spać mi się chce. Takie to k...a ekscytujące wszystko.
Aparatka z ciebie Hehe rodzic tam
 
Nie mam jak was doczytać. Albo siedzę w Katowicach albo przy laktatorze. Jest coraz lepiej. Od dzisiaj oddycha samodzielnie i krzyczy co chwilę. Najpiękniejszy głos jaki można słyszeć. Pewnie za niedługo będę pisać że już mnie uszy bolą :p
Puki co nie ma stanów zapalnych z krwi. Płyn rdzeniowo mózgowy pobrany wyniki w poniedziałek. Moja malutka daje radę jak narazie. No i jelita też dawaja rade. Jest już karmiona butelka.
 
Nie mam jak was doczytać. Albo siedzę w Katowicach albo przy laktatorze. Jest coraz lepiej. Od dzisiaj oddycha samodzielnie i krzyczy co chwilę. Najpiękniejszy głos jaki można słyszeć. Pewnie za niedługo będę pisać że już mnie uszy bolą :p
Puki co nie ma stanów zapalnych z krwi. Płyn rdzeniowo mózgowy pobrany wyniki w poniedziałek. Moja malutka daje radę jak narazie. No i jelita też dawaja rade. Jest już karmiona butelka.

Super wiadomosci, zdrowka dla Was dziewczyny! :)
 
Nie mam jak was doczytać. Albo siedzę w Katowicach albo przy laktatorze. Jest coraz lepiej. Od dzisiaj oddycha samodzielnie i krzyczy co chwilę. Najpiękniejszy głos jaki można słyszeć. Pewnie za niedługo będę pisać że już mnie uszy bolą :p
Puki co nie ma stanów zapalnych z krwi. Płyn rdzeniowo mózgowy pobrany wyniki w poniedziałek. Moja malutka daje radę jak narazie. No i jelita też dawaja rade. Jest już karmiona butelka.
To najwspanialsze wieści pod słońcem!!!!! Dzielna dziewczynka, super jeszcze da wam popalić zobaczysz Hehe
 
Nie mam jak was doczytać. Albo siedzę w Katowicach albo przy laktatorze. Jest coraz lepiej. Od dzisiaj oddycha samodzielnie i krzyczy co chwilę. Najpiękniejszy głos jaki można słyszeć. Pewnie za niedługo będę pisać że już mnie uszy bolą [emoji14]
Puki co nie ma stanów zapalnych z krwi. Płyn rdzeniowo mózgowy pobrany wyniki w poniedziałek. Moja malutka daje radę jak narazie. No i jelita też dawaja rade. Jest już karmiona butelka.
Cudownie! Bardzo się cieszę!!!
 
reklama
Do góry