reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Bawię się cyckami w wannie ciepłej wody z nadzieją że to coś da. Młody się rusza. Chociaż tyle. Ja zaraz będę płakać jak te durne skurcze się nie pojawią...
Na spokojnie wszystko musi byc dobrze ! I bedzie dobrze ! Ja nie pomoge nie poradze bo to mojampierwsza ciaza i nie mam pojecia jak sie trzeba zachowywac lub jak sie zaczne zachowywyac jak cos zaczmie sie dziac....Dawaj znac jak tam koniecznie ;)
 
reklama
Poza tymi wodami i może 3 skurczami nic się nie dzieje... dupa... kwas... o 8:00 biorę taryfę i jadę na IP niech sprawdzą o co chodzi bo ta niepewność mnie wykańcza. Nie taki miał być mój poród.
 
Poza tymi wodami i może 3 skurczami nic się nie dzieje... dupa... kwas... o 8:00 biorę taryfę i jadę na IP niech sprawdzą o co chodzi bo ta niepewność mnie wykańcza. Nie taki miał być mój poród.
Prawidlowo od tego sa niech sprawdza jak tam wszystko idzie i co z Mlodym ! Trzymac sie !!
 
Goj, spokojnie...wiem że się denerwujesz ale na pewno wszystko będzie dobrze. Każda ciąża i poród inny.
Z tego co piszesz ja jestem pełna podziwu dla Twojego podejścia bo nie jedna z nas miałaby już panikę w oczach a Ty wykazujesz opanowanie i zdrowe podejście do tematu. Będzie dobrze, musi być.
 
Dobra zamówiłam taxi na 8:00 także spoko. Torby nie będę brać chyba... nie wiem. Niech zrobią durne KTG i USG i powiedzą co jest grane.
Nie wiem czy jestem opanowana bo cała się denerwuję gdzieś tam w środku. Jedyne co mnie uspokaja to ruchy młodego w brzuchu. Co jakiś czas. A poza tym jest średnio...
 
Dobra zamówiłam taxi na 8:00 także spoko. Torby nie będę brać chyba... nie wiem. Niech zrobią durne KTG i USG i powiedzą co jest grane.
Nie wiem czy jestem opanowana bo cała się denerwuję gdzieś tam w środku. Jedyne co mnie uspokaja to ruchy młodego w brzuchu. Co jakiś czas. A poza tym jest średnio...
Jeszcze chwila moment i wszystko będzie jasne;)
 
Wody i chyba czop mi odeszły czekam na porządne skurcze tak czy siak kazali koło 6:00 na IP przyjechać ale pojadę jak będą ostre skurcze
Dobry dzień, lol GoJ ale bomba [emoji7] dawaj znać co i jak [emoji16] coraz częściej będziemy teraz czytać że ta skurcze ma regularne albo wody odeszły [emoji5][emoji5][emoji5][emoji5]
 
reklama
Do góry