reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Podczytuje was dzisiaj ale nie było czasu żeby pisac. Kuba mi się rozchorował i dziś nie poszedł do żłobka. Mam nadzieję że do końca tygodnia go postawie na nogi. Tym bardziej że w sobotę robię mu drugie urodzinki :)

Ja wczoraj byłam na badaniach (morfologia+mocz) i wszystko w porzadku ale w moczu liczne bakterię. Miał ktoś tak? Zawsze bylo w porządku a tu na końcówce takie kwiatki...

Męża dziś cały dzień nie miałam bo pojechał na pogrzeb na drugi koniec Polski. Trochę się stresowałam czy aby cos się nie zacznie ale u mnie to chyba jeszcze daleka droga :p

@kasiaczek89pl bardzi, bardzo, bardzo się cieszę!! Gratulacje ogromne :) Młody piękny ;) mam nadzieję że teraz uda Ci się szybko dojść do porządku ze swoim stanem zdrowia. Życzę Ci tego z caleca serca! :)

@KINDERBUENOO88 piękny kącik ;) moje kolory :)

Ja jutro mam wizyte i odkorkowanie (zdjęcie pessara) :p
@KINDERBUENOO88, chyba to forum rzeczywiscie miesza posty, bo mi umknal Twoj kacik. Pokazesz jeszcze raz?
 
reklama
A ja ogarnęła kącik dla małego, narazie to jeszcze wersja dość surowa ale dla mnie już jest sweetaśnie :):)

A i prasowanie mi zostało już tylko rozmiary 68, rzeczy dla małego do szpitala przygotowane. Porody mobilizują

Ps. Marcia chyba Ty masz też takie łóżeczko, jednak u nas też na nie padło :)

Zobacz załącznik 890436
Kącik śliczny. Moje kolory [emoji7]
 
@kasiaczek89pl gratulacje!!!
Super że już dzidzia z Tobą i poród masz za sobą!
Już bliżej jak dalej nam do tego porodu dziewczyny!
Ale to dobrze ja już wewnetrznie uspokojona. Czekam bez nakręcania się. W końcu co ma być to i tak będzie.;)
 
@kasiaczek89pl gratulacje!!!
Super że już dzidzia z Tobą i poród masz za sobą!
Już bliżej jak dalej nam do tego porodu dziewczyny!
Ale to dobrze ja już wewnetrznie uspokojona. Czekam bez nakręcania się. W końcu co ma być to i tak będzie.;)

I zazwyczaj kiedy się pogodzimy z sytuacja wszystko zaczyna się układać i rozwiązywać. Także czekanie na spokojnie :) za gratulacje dziekuje bardzo :)
 
Podczytuje was dzisiaj ale nie było czasu żeby pisac. Kuba mi się rozchorował i dziś nie poszedł do żłobka. Mam nadzieję że do końca tygodnia go postawie na nogi. Tym bardziej że w sobotę robię mu drugie urodzinki :)

Ja wczoraj byłam na badaniach (morfologia+mocz) i wszystko w porzadku ale w moczu liczne bakterię. Miał ktoś tak? Zawsze bylo w porządku a tu na końcówce takie kwiatki...

Męża dziś cały dzień nie miałam bo pojechał na pogrzeb na drugi koniec Polski. Trochę się stresowałam czy aby cos się nie zacznie ale u mnie to chyba jeszcze daleka droga :p

@kasiaczek89pl bardzi, bardzo, bardzo się cieszę!! Gratulacje ogromne :) Młody piękny ;) mam nadzieję że teraz uda Ci się szybko dojść do porządku ze swoim stanem zdrowia. Życzę Ci tego z caleca serca! :)

@KINDERBUENOO88 piękny kącik ;) moje kolory :)

Ja jutro mam wizyte i odkorkowanie (zdjęcie pessara) :p

Dziekuje bardzo ! Ja tez miałam liczne bakterie w moczu. Raz. Brałam urosept i moment przeszło i nie wróciło.
 
reklama
@KINDERBUENOO88, chyba to forum rzeczywiscie miesza posty, bo mi umknal Twoj kacik. Pokazesz jeszcze raz?

Bardzo chętnie :)

IMG_3759.JPG
 

Załączniki

  • IMG_3759.JPG
    IMG_3759.JPG
    271,7 KB · Wyświetleń: 499
Do góry