reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
U mnie dzisiaj chłodniej, ale przez te przeziębienie nie daje rady nic nie robić.. a taka fajna temperatura na prasowanie, no innym razem
Tez mam dzisiaj pomidorowa z makaronem, ale mojego S.jwszcze nie ma z pracy, a ja nie lubię sama jeść :p
W aptece dostałam do nosa *spam* i kupiłam sobie maść majerankowa, pytałam o ta witaminę C, to mi powiedziała, że jak biorę witaminy dla ciężarnych to już to bez sensu...
Kupilam jedna koszule do szpitala, wszystko to takie krótkie dziadostwo
Ja to mam takie do kolan żeby nie świecić tyłkiem za wiele :)
 
Ja to mam takie do kolan żeby nie świecić tyłkiem za wiele :)
Ja biorę na poród wielki T-shirt męża (za duży też na niego, zobaczył nadruk i chodził za większym kumplem tak długo aż tamten oddał mu koszulkę xD) i luźne krótkie szorty od pidżamy, żeby móc bez stresu siedzieć sobie w rozkroku na piłce. A jak się zacznie poród jako taki to ściągam szorty i rodzimy... Chyba że poród od razu będzie tuż-tuż to jakoś w samej koszulce wytrzymam, bo dość długa.
Inne koszule mam średnio długie, takie normalne, wygodne, opatulać i zasłaniać się będę szlafrokiem.
 
Podziwiam kobiety Was- gotujące :)
Jak słucham ile Wy w tej kuchnie robicie, to czasem mi głupio, że ja głównie kawę lub herbatę :p
Niestety mając trójkę dzieci byłam zmuszony pojechać do sklepu i kupić składniki na zupę mimo upału i braku chęci, ale nie wyobrażam sobie nie dać im obiadu będąc w domu i nic nie robiąc Ehhhh życie matki
 
reklama
Do góry