reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja dzis jade po same wyniki krwi, moczu i gbs, ale nie wiem czy z lekarzem sie zobacze czy tylko z polozna. Na pewno usg i badania nie bede miala. Ja ide do szpitala w przyszlym tyg, to ciesze sie, ze ma byc ok 20 stopni. Mam nadzieje, ze sie nie zmieni. W nocy obudzil mnie bol brzucha, ale tak calego jakby na miesiaczke i nie moglam przez jakis czas zasnac z tego bolu, a teraz juz jest ok
 
reklama
Dzień dobry.
Matko, ale mnie boli podbrzusze. I dopadły mnie paskudne skurcze łydek, a magnez mi się skończył. Dzisiaj mi się przedawniło badanie moczu, wczas się zorientowałam :/ , wysłałam Przemka do laboratorium z sikami, to o 15 powinnam mieć wyniki. Czyli byle nic się nie zaczęło do 15, bo moje marzenie o porodzie w wodzie pójdzie się paść... A w sobotę przeterminuje mi się GBS i tego już nie wiem jak ogarnąć :/ aaaaaa kurcze straszą, że urodzisz za wcześnie, więc robisz badania na cito, a tu taka lipa :/
I jeszcze pisze do Was, spoglądam na okno, a tam co? Osa.
Chce mnie ktoś dobić?

A ilecyez gbs ważny?
 
Dzień dobry.
Matko, ale mnie boli podbrzusze. I dopadły mnie paskudne skurcze łydek, a magnez mi się skończył. Dzisiaj mi się przedawniło badanie moczu, wczas się zorientowałam :/ , wysłałam Przemka do laboratorium z sikami, to o 15 powinnam mieć wyniki. Czyli byle nic się nie zaczęło do 15, bo moje marzenie o porodzie w wodzie pójdzie się paść... A w sobotę przeterminuje mi się GBS i tego już nie wiem jak ogarnąć :/ aaaaaa kurcze straszą, że urodzisz za wcześnie, więc robisz badania na cito, a tu taka lipa :/
I jeszcze pisze do Was, spoglądam na okno, a tam co? Osa.
Chce mnie ktoś dobić?

Zrób gbs prywatnie gdzieś gdzie wynik w ten sam dzień. Myśle ze powinno być do ogarnięcia w końcu ze wsi nie jesteś ... mnie tez dziś złapał łydki ale se walne kąpiel magnezowa stopek i będzie ok :) a osy nie naslalalam :) jak się skończyło ostatnio z latającym bo nie pamietam ?
 
To super że się udało..
Mężowi odpuść.. dla nich ciąża to też nie łatwy okres..
oj moj to i w pracy ma sajgon przez tego kolege co go zostawia i jedzie za granice.......
i nie ma szans na urlop jak planowalismy na czas porodu szpitala i po....
nie dziwie sie mu...ale...
ode mnie sie wymaga a ja od niego mam nie wymagac???umowa byla.....wiec wiesz tak lekko przymkne oko ale jak sie nazbiera.......szkoda ze SN nie moge urodzic to bym se wykrzyczala cala złość i takie tam inne bolączki ;)
 
Hej wstałam pije kawkę
Dzis ma być 32 stopnie robię pranie skocze do sklepu po cos na obiad i siedzenia w domu bo nie mam zamiaru gdzieś zdechnac jak wyjdę z domu

Ja odliczam do wizyty jeszcze dwa tyg
Później zajze
 
Wczorajszy dzien byl trudny. Tyle mysli i lekow wrocilo - te, o ktorych piszesz. Z drugiej strony pewne dylematy pokazuja swoja blahosc w obliczu powaznej operacji ratujacej zycie.

A ja pomyslalam, ze wtedy kompletnie nie bede miala sie w co ubrac. Mam kilka rzeczy na upaly, ale juz zadnych na zimna pogode :(
Nie mieszze sie w pizamy, koszule spakowane do szpitala, koszulki (nawet te wieksze) nie zaslaniaja dolu brzucha :(.
Zostaja sukienki i to niektore juz zaczynaja byc za male, a ja mam poczucie, ze moj brzuch jest... za maly ;). To dlatego, ze Maluch bardzo bolesnie sie w nim rozpycha, brakuje mu miejsca. Zdarza sie to szczegolnie wieczorem.

Ładnie napisane..
ja też ubraniowo bardziej przygotowana na lato niż jesień. Ale jakieś leginsy mam nadzieję wciągnąć jeszcze.. do tych sukienek które też się robią za małe;)
Ale brzuch uważam że jest wielki..
 
Zeby optymistycznie zaczac poniedzialek chcialam sie pochwalic, ze moze od 2 w nocy, ale spalam i nie mialam skorczy brzucha (tylko rano prawej lydki ;)).
A to nasza bryka- mielismy dylemat kolorystyczny: szary czy granatowy. Zdjecie nie do konca oddaje kolor- jest ciemny, a dol czarny. Skladanie i rozkladanie tego wozka jest rzeczywiscie bardzo proste. StarAnia-dzieki za porady.
20180820_090003.jpg
Troche nie podoba mi sie granatowe wnetrze. Co bedziecie wkladaly do gondoli na spacery? Przescieradelko, pieluche? Kocyk? Cos jeszcze?
Juz go wietrze z oparow nowosci ;).
 

Załączniki

  • 20180820_090003.jpg
    20180820_090003.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 397
reklama
Zrób gbs prywatnie gdzieś gdzie wynik w ten sam dzień. Myśle ze powinno być do ogarnięcia w końcu ze wsi nie jesteś ... mnie tez dziś złapał łydki ale se walne kąpiel magnezowa stopek i będzie ok :) a osy nie naslalalam :) jak się skończyło ostatnio z latającym bo nie pamietam ?

Chyba nie da rady na ten sam dzien, bo oni to hodują, w koncu to posiew to musza dac ew bakteriom troche czasu na namnozenie. Ja robilam prywatnie i mimo wszystko czekalam 2 dni robocze
 
Do góry