reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ciezki dzien wczoraj i ciezka noc, co chwile sie budzilam bo brzuch twardy jak skala i nie moglam sie ulozyc, znalezc sobie miejsca. Nawet maz mi rano powiedzial, ze obudzil sie w nocy i jak polozyl reke na brzuchu to byl mega twardy. Ale nic nie bolalo, tylko dyskomfort.
Jak na razie przeszlo, zobacze jak sie bedzie zachowywal w ciagu dnia, jesli dalej bedzie tak czesto twardnial to pojade chyba na ip.
 
reklama
Ciezki dzien wczoraj i ciezka noc, co chwile sie budzilam bo brzuch twardy jak skala i nie moglam sie ulozyc, znalezc sobie miejsca. Nawet maz mi rano powiedzial, ze obudzil sie w nocy i jak polozyl reke na brzuchu to byl mega twardy. Ale nic nie bolalo, tylko dyskomfort.
Jak na razie przeszlo, zobacze jak sie bedzie zachowywal w ciagu dnia, jesli dalej bedzie tak czesto twardnial to pojade chyba na ip.

Mój też twardnieje w nocy, jak sie budze na siku to twardy.. ale chwile pochodze, wysikam j lepiej. Rano też na dzień dobry wypijemy 2 szkl i siku i lepiej.. oby i u Ciebie przeszło.. dawaj znaka czy po śniadaniu nadal tak będzie..
 
Ja wczoraj męczyłam męża i mówiłam mun,że już nawet całych 3 tygodni nie ma do tego najpóźniejszego terminu wg OM. Na 9wrzesnia.
Niby lekarka powiedziała ,że mogę wystrzelić na koniec sierpnia wg USG. Zobaczymy ...
Odbyt boli , waga w dół. Wczoraj mała.czulam bardzo.nisko. główka chyba uderzała.o.kosc miednicy. 7 dni do wizyty , daj Boże , bo chce żeby mnie przebadała. Oby nie urodzić.

Biorę się za ciasto i za sprzątanie. Wicie gniazda się włączyło.
 
Ja wczoraj męczyłam męża i mówiłam mun,że już nawet całych 3 tygodni nie ma do tego najpóźniejszego terminu wg OM. Na 9wrzesnia.
Niby lekarka powiedziała ,że mogę wystrzelić na koniec sierpnia wg USG. Zobaczymy ...
Odbyt boli , waga w dół. Wczoraj mała.czulam bardzo.nisko. główka chyba uderzała.o.kosc miednicy. 7 dni do wizyty , daj Boże , bo chce żeby mnie przebadała. Oby nie urodzić.

Biorę się za ciasto i za sprzątanie. Wicie gniazda się włączyło.

Hihi ja też na 9 września.. jest nas trochę tu z takim terminem.. czyli weekend 16-17grudnia był owocny w pieszczoty itp;)

Ja mam teraz całe szczęście dużo wizyt i usg za 9 dni.. to spokojniejsza jestem..

Do września jeszcze nie licząc dzisiaj 10 dni.. ładnie się trzymamy:)
 
Hihi ja też na 9 września.. jest nas trochę tu z takim terminem.. czyli weekend 16-17grudnia był owocny w pieszczoty itp;)

Ja mam teraz całe szczęście dużo wizyt i usg za 9 dni.. to spokojniejsza jestem..

Do września jeszcze nie licząc dzisiaj 10 dni.. ładnie się trzymamy:)
[emoji16] ja to się pocieszam , bo jestem pierworodka. Ale nie wierzę ,że przechodzę :D
 
dzien dobry
wczoraj ja sie poklocilam z mezem, bo obiecywal ze w weekendy bedzie robil obiady....taaaa
wczoraj zrobil na 17;30.... no ale bylo mniam

dzis wizyta na 16;30

żelazo mi się podniosło :)
reszta morfologii i mocz ok
10kg na plusie....hm....
90cio kilogramowy wieloryb musi sie dzis na busa zatoczyc te 500mm na przystanek
 
dzien dobry
wczoraj ja sie poklocilam z mezem, bo obiecywal ze w weekendy bedzie robil obiady....taaaa
wczoraj zrobil na 17;30.... no ale bylo mniam

dzis wizyta na 16;30

żelazo mi się podniosło :)
reszta morfologii i mocz ok
10kg na plusie....hm....
90cio kilogramowy wieloryb musi sie dzis na busa zatoczyc te 500mm na przystanek

Daj znać po wizycie. Fajnie ze wyniki dobre :)
 
dzien dobry
wczoraj ja sie poklocilam z mezem, bo obiecywal ze w weekendy bedzie robil obiady....taaaa
wczoraj zrobil na 17;30.... no ale bylo mniam

dzis wizyta na 16;30

żelazo mi się podniosło :)
reszta morfologii i mocz ok
10kg na plusie....hm....
90cio kilogramowy wieloryb musi sie dzis na busa zatoczyc te 500mm na przystanek
Może miał w planach taką obiado-kolację :)
To widzę dzisiaj dzień wizyt , daj znać po co tam słychać :)
10 kg to jeszcze nie tak dużo , ja się obawiam co to będzie jak dzisiaj stanę na wagę u doktorka w gabinecie :p
 
reklama
Do góry