reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
To był chyba ciężki dzień dla nas wszystkich. Musimy się wspierać i wierzyć, że będzie dobrze, że nasze maluchy przetrwają wszystko.

Mnie też dziś każdy ruch Miłka niepokoi, chciałabym już mieć go przy sobie - całego i zdrowego. Boję się przenosić. Boję się, że nie uda mi się go urodzic. Boję się niewydolności łożyska. Tego, że nie zauwaze sączących się wód płodowych. Boję się komplikacji okołoporodowych, niedotlenienia... Tych strachów jest tak dużo, że to paralizuje. Ale musimy wierzyć, że będzie dobrze. Z każdym dniem jesteśmy bliżej spotkania z dziećmi.
Buziam.
 
Część dziewczynki.
Przeżywam sytuację Efki. Modlimy się za Ciebie i corcie całą wspólnotą.


Rano weszłam na wagę i tam zdziw , bo 2kg mniej. [emoji16]
Byłam po zakupy i będę robiła ciacho do koleżanki. Mam nadzieję ,że się uda.
 
Takie ciacho planuje :)
IMG_20180731_215859_749.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180731_215859_749.jpg
    IMG_20180731_215859_749.jpg
    103,4 KB · Wyświetleń: 352
reklama
Witam i ja z rana..

Efka daj znaka jak się czujesz Ty i Kasia..

Zaspaliśmy .. W sensie mąż.. I dopiero się szykuje do pracy.

Ja dzisiaj na 15 do lekarza.. swojego wyczekanego 6 tyg.. Ale że chodzę jednocześnie do drugiego w medicover to spokojniejsza jestem.. brzuch sie stawia, młoda wstaje tak niemrawo jak ja.. kilka razy się ruszyła i czekam na więcej..

Aniu na pewno tych strachow jest dużo.. I otoczenie też teraz dobrze nie wpływa.. Masz jeszcze 10 dni i z każdym większe prawdopodobieństwo urodzenia.. Trzymam kciuki żebyś urodziła do 1.. I nie przemprzenosiła. I wszystko było dobrze. Jesteś teraz lepiej przygotowana.. musi być dobrze..
 
Do góry