reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Chyba jestem głupia bo nie kumam o co tam chodzi ja potrzebuje konkretnie jak biorę heparyne to lekarze chyba wiedzą co robią? Co może się stać dziecku jak mu podadzą te wit k? Jejku ja normalnie osiwieje
Chodzi o to, że heparyna zwiększa ryzyko powikłań krwotocznych, czyli tak jakby może ta Wit. K zadziałać odwrotnie, niż powinna.
 
Mnie Miki wkurza. Od wczoraj. Ma fazy dwie dość długie gdzie rozpycha się, wpycha bo tego kopaniem nazwać się nie da. Kilka razy dziennie lekko się wierci. A tak cisza i cisza. Zaczyna mnie to stresować... Sama nie wiem przez te cholerne "licz ruchy", "gnaj z byle d..ą na IP" i w ogóle dostanę pier..lca przez te 25+/- dni.
 
Bajdelka tak jak napisałam StarAnia. Poza tym niestety ale nawet nie ma polskiej ulotki tego cudownego "leku".
Bajdelka ja biore heparyny ze wzgl na mutacje MTHFR, dlugo nie mogłam zajść w ciążę, a heparyna mi w tym pomogła. Później nie bralam a w ciążę zaszlam, najprawdopodobniej dlatego że ciagle brałam Wit K2MK7 a ona ma wlasciwosci rozrzedzajace krew. Moze ze wzgl na Twoje zylaki warto po ciąży sie nad ta wit pochylic
 
A ja mam dość nocek, do toalety wstaje z 6 razy pić mi się chce no i zgaga bardzo ale to bardzo męczy, ja wiem ze musze wytrwać ale ogólnie samopoczucie po nocy mam nijakie jeszcze leżę w łóżku

Mi na zgagę pomaga sok z ogórków kwaszonych. Nawet w nocy jak juz podchodzi mi - wiecie czym- to biorę lyka i dobrze śpię.. I tak ostatnie 2 godz przed nie pije.. to mniej wstaje..W nocy też nie pije wody.. chyba że już nie dam rady..
 
reklama
StarAnia tak wiem, człowiek uczy sie na bledach. Urodziłam bliźnięta w 34 tc, córka zmarla, syn z wagą do wypisu 2020 został zaszczepiony na wzwb i gruźlicę, rozrzedzajaca się siatkówka i alarm od okulisty cyt. "Co za idiota zaszczepił pani dziecko na BCG??", problemy z jedzeniem, problemy z przybieraniem na wadze... Zaczelam myslecm odraczac, unikać, CZYTAC, szukać na własną reker kiedy mowilam o tym pediatrze mrugal tylko slipiami i mówił stlamszonym glosem ze on swoje dzieci szczepil (kiedy? 40 lat temu? Dobre!)
Zaszczepilam raz jeszcze i się wscieklam po kilku dniach moje dziecko dostało wezlow tak dużych ze razily w oczy, maraton po lekarzach, oczywiście pediatra nie widzi problemu, radiolog przyznaje że to wezly poszczepienne , pediatra na PRYWATNEJ wizycie (nasz pediatra) też przyznaje, oczywiście nop nie zgłoszony. Ani jeden!! Od tego czasu nie szczepione, zdrowe, nie choruje, a wczesniej co trochę infekcje górnych drog doddechowych. Drugie dziecko, wczesniak, wypisany do domu z 2350, zaszczepiony tylko na wzwb- ma takie AZS że siedziałam i płakałam, skora mu pękała, lekarz "tylko steryd,z azs trzeba żyć cale zycie", czytalam, szukałam, dzieci leczę tylko naturalnymi metodami.... I jednak azs da się zaleczyc NATURALNIE bez sterydów i skutkow ubocznych, podawanie czystej Wit b12 po dwoch tygodniach, zero śladu po azs, byliśmy w szoku!! Muszą o tym wiedzieć bo mascie na azs są na bazie Wit b12, nie wszystkie oczywiście, a badania naukowe potwierdziły tych masci najlepsza skuteczność. Trzecie dziecko, nie dostanie nic!! Nie zgadzam się! Nawet na Wit K doustnie- Wit K nie może dostać dziecko którego mama w ciąży przyjmowała heparyny. W każdej ciazy ja biore i przy każdym dziecku mieli to w dupie.

Niestety tez sama musialam sie sparzyć!

Jejku.. współczuję Ci bardzo.. A jaka to czysta Wit b12?
 
Do góry