reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
W ciagu 96h powinno przyrosnac o 175 procent. A u mnie ponad 96h i przyrost 40 procent...

Dzwonilam do lekarza. Powiedzial mi zebym do niego przyjechala i bedziemy szukac dalej ciazy pozamacicznej. Ja nie wiem dalej jestem glupia... chyba ze druga ciaza gdzies jeszcze jest
Daj znać co lekarz Ci powiedział

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie miałam pisać jak sytuacja. Do nas na dziki wschód dopiero to zmierza.

3jgxugpjji86cg4t.png
U nas na Dolnym Śląsku jest masakra. Nie ma już światła na drodze więc pewnie zaraz i w domu braknie.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej mamusie. :)

W ostatnią niedzielę zrobiłam test i szczęśliwie wyszedł pozytywny. :) Termin wg położnej mam na 12 września.

Są tu może jakieś mamy, które mieszkają w UK?

Pozdrawiam wszystkie brzuchatki. [emoji8]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć Kasiu ja również mam na 12 września termin :-) mam koleżankę w UK również Kasię więc od razu postanowiłam odpowiedzieć na Twój post :-) Pozdrowienia, jak się czujesz?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na Górnym Śląsku też wieje, ale nie ma takiego armagedonu. Fajnie zaszyc sie pod kocykiem jak taka pogoda.:)
Mam wyrzut sumienia bo wlaczylam młodemu bajki w tv:sad:
 
reklama
Do góry