reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Wlasnie sie kloce z mezem o cc, zabieg credego i szczepienie na gruzlice. Ja nie chce szczepienia p/gruzlicy w szpitalu i nie chce zakraplania oczu- nie mam rzeżaczki, czy innej francy, poza tym dziecko zostanie wyjete przez powloki brzuszne.
Czy ktos jeszcze ma podobne przemyslenia do moich?
Nie zgadzam się na szczepienie w szpitalu, na zabieg credego, w planie porodu mam zaznaczone, że proszę o podanie Wit K w formie doustnej i nie wyrażam zgody na dokarmianie mm oraz podawanie doustnie roztworu glukozy. I że chce być przy wszystkich badaniach i zabiegach. Mój P. wie, wspólnie podjęliśmy decyzje dotyczące zabiegów i szczepień. Jego głównym zadaniem jest opieka nad dzieckiem, gdybym z jakiegoś powodu nie była w stanie towarzyszyć Małemu.
 
reklama
To juz nie wiem, niby mowili, ze ma by z matka. Zreszta juz sama nie wiem. Tylko sie na noc zdenerwowalam :(.
Jak sie wkurze to urodze w domu :(
Chloe, to mój największy strach przed CC, bo w większości szpitali opóźniają ten kontakt mamy z dzieckiem i trzeba się ostro dopominać :/ pamiętajcie, że DZIECKO MA PRAWO do stałej obecności opiekuna prawnego w szpitalu, więc najłatwiejszym sposobem na wymuszenie na personelu, żeby dali Wam od razu noworodzia po cc, jest... Nasłanie tatusia :D jak tatuś powie, że będzie z noworodziem na sali noworodkowej (bo ma prawo), to będzie im zależało na szybkim dostarczeniu dziecka mamie :)
 
Chloe, to mój największy strach przed CC, bo w większości szpitali opóźniają ten kontakt mamy z dzieckiem i trzeba się ostro dopominać :/ pamiętajcie, że DZIECKO MA PRAWO do stałej obecności opiekuna prawnego w szpitalu, więc najłatwiejszym sposobem na wymuszenie na personelu, żeby dali Wam od razu noworodzia po cc, jest... Nasłanie tatusia :D jak tatuś powie, że będzie z noworodziem na sali noworodkowej (bo ma prawo), to będzie im zależało na szybkim dostarczeniu dziecka mamie :)
Dokladnie. Moj maz bedzie krok w krok za dzieckiem chodzil, az beda mieli dosc ;)
 
Nie zgadzam się na szczepienie w szpitalu, na zabieg credego, w planie porodu mam zaznaczone, że proszę o podanie Wit K w formie doustnej i nie wyrażam zgody na dokarmianie mm oraz podawanie doustnie roztworu glukozy. I że chce być przy wszystkich badaniach i zabiegach. Mój P. wie, wspólnie podjęliśmy decyzje dotyczące zabiegów i szczepień. Jego głównym zadaniem jest opieka nad dzieckiem, gdybym z jakiegoś powodu nie była w stanie towarzyszyć Małemu.
Po co sie podaje roztwor glukozy? Wszystkie dzieci dostaja?
 
Chloe, to mój największy strach przed CC, bo w większości szpitali opóźniają ten kontakt mamy z dzieckiem i trzeba się ostro dopominać :/ pamiętajcie, że DZIECKO MA PRAWO do stałej obecności opiekuna prawnego w szpitalu, więc najłatwiejszym sposobem na wymuszenie na personelu, żeby dali Wam od razu noworodzia po cc, jest... Nasłanie tatusia :D jak tatuś powie, że będzie z noworodziem na sali noworodkowej (bo ma prawo), to będzie im zależało na szybkim dostarczeniu dziecka mamie :)
Oby nie bylo takich problemow ale dobrze wiedziec. Dzięki za wskazówki [emoji16]

W razie czego przeszkole męża żeby wiedział co zrobić aby dziecko jak najszybciej znalazło się z nami na sali [emoji4]
 
Wlasnie sie kloce z mezem o cc, zabieg credego i szczepienie na gruzlice. Ja nie chce szczepienia p/gruzlicy w szpitalu i nie chce zakraplania oczu- nie mam rzeżaczki, czy innej francy, poza tym dziecko zostanie wyjete przez powloki brzuszne.
Czy ktos jeszcze ma podobne przemyslenia do moich?
Ja też credego odmowie również cesarka, szczepienia zostawiam te co są w szpitalu, dziecko chce od razu, cewnik na ostatnią chwilę jeśli się da
 
reklama
StarAnia jakie badania bedziesz robila przed piereszym szczepieniem?
Najpierw będzie wizyta u immunologa i endokrynologa, ze względu na to, że moje dzieci są w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia wielu chorób autoimmunologicznych. Potem dopiero decyzja czy, co, w jakiej kolejności i od jakiego wieku.
 
Do góry