reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny głupie pytanie, ale czy przy skórczach zatyka dech? Ja miałam po oxy to normalnych nie kojarzę..
Mam tak dzisiaj że brzuch staje i nie mogę złapać oddechu..
 
Witajcie z rana ;)
U mnie dzisiaj swieto, bo cala nao przespana, nawet na siku nie wstawalam. Po kilku ostarnich, gdzie pobudka byla o 5 to jak dobra impreza :).
Moze te wczorajsze porzadki pomogly (zmachalam sie bardzo) albo podwojny magnez). Jeszcze nie wstalam to nie wiem jak z chodzeniem, ale czuje sie wyspana :).
@RooibosGirl wspolczuje rozwalki w kuchni, @StarAnia fajnie ze bedziesz zcyckowaniem pomagac :) @kasiaczek89pl, @GoJ i reszcie dziewczyn zycze dobrego samopoczucia. Data piekna na urodziny, ale zawsze slyszalam, ze w swieta i dlugie weekendy lepiej nie trafic do szpitala.
Ja dzisiaj mam plan wyjazdu na dzialke bliziutko Warszawy na hamaking- taki bede miala wypoczynek.
Wstaje, bo zaczynam byc glodna i mudze dziecko nakarmic ;)
 
A w ogóle Berek.

Moi faceci mnie wykończą wstawaniem o 8:00
B. znów z kumplem się umówił a przy okazji (do okazji jak mówi sam B.) skoczy do sklepu po coś na śniadanie i śmietanę do mizerii bo oczywiście w "moim" sklepie wczoraj nadal lodówki puste..
Stary już do roboty się szykuje a mi szkoda że cały dzień kolejny będę sama... Tak wiem dobrze że pracuje. Nie pije. Ale jak normalnie uwielbiam być sama tak teraz coraz mi z tym gorzej...
Poszłabym poszaleć w Pepco ale szkoda mi kasy szczególnie że te moje chłopaki chcą wywołać poród wyjazdem nad morze...

Sny ciągle do d..y.
Dziś miałam ze 2 kochanków i tym razem jeździłam tramwajem...

Pobudki od 23 do 8 sztuk 3. Regularnie jak w zegarku....
Skurcze w nocy bolesne.
Młody fika.
Ja co noc biore slub z przymusu z jakims innym facetem i w trakcie caly czas mysle o moim :o
 
Witajcie z rana ;)
U mnie dzisiaj swieto, bo cala nao przespana, nawet na siku nie wstawalam. Po kilku ostarnich, gdzie pobudka byla o 5 to jak dobra impreza :).
Moze te wczorajsze porzadki pomogly (zmachalam sie bardzo) albo podwojny magnez). Jeszcze nie wstalam to nie wiem jak z chodzeniem, ale czuje sie wyspana :).
@RooibosGirl wspolczuje rozwalki w kuchni, @StarAnia fajnie ze bedziesz zcyckowaniem pomagac :) @kasiaczek89pl, @GoJ i reszcie dziewczyn zycze dobrego samopoczucia. Data piekna na urodziny, ale zawsze slyszalam, ze w swieta i dlugie weekendy lepiej nie trafic do szpitala.
Ja dzisiaj mam plan wyjazdu na dzialke bliziutko Warszawy na hamaking- taki bede miala wypoczynek.
Wstaje, bo zaczynam byc glodna i mudze dziecko nakarmic ;)

Dzięki :)
 
Dziewczyny głupie pytanie, ale czy przy skórczach zatyka dech? Ja miałam po oxy to normalnych nie kojarzę..
Mam tak dzisiaj że brzuch staje i nie mogę złapać oddechu..
Nie wiem jak inne ale chyba pisałam że miewam takie silne skurcze no może nie zatyka ale z bólu płycej/ciężej oddycham i wtedy nawet przeponowo nie mam siły...
 
Mnie dziś w nocy obudziły skurcze. Śmiać mi się chce , bo znajoma powiedziala,że śniło jej się że urodziłam :D w sny nie wierzę oczywiście. Ale od rana truje małżonkowi ,że pakujemy dziś torby. Bo sama nie umiem [emoji16][emoji16][emoji16]
Ja jakoś spakowałam sama, ale teraz zastanawiam się jak S. ogarnie co skąd ma podać jakbym go prosiła. Torba dla małej jest jeszcze w miarę łatwa do ogarnięcia, bo tam są pieluchy, woreczki na brudne pieluchy, 2 jednorazowe podkłady do przewijania, osobno w folii pieluchy tetrowe (podpisane :D), pakiecik: kilka ampułek soli fizjologicznej, kompresików i patyczków higienicznych (podpisane :D), 4 osobno spakowane kompleciki ubranek, a na samej górze rożek z pierwszym ubrankiem i chusteczkami nawilżanymi (też podpisany ;) ). Także tą torbę powinien ogarnąć. A moja torba to już bardziej skomplikowana sprawa i sama będę musiała co jakiś czas sobie przypominać co ja tam nawpychałam.

Hej hej :)

Odpowiadam. Mala waży 3 kg, łożysko 2 stopień, wody w normie, przepływy w pepowinie, łożysku i w mózgu prawidłowe. Główka położona wysoko, mówi ze nie ma się do czego przyczepić, krew i mocz też mam dobre. Śmiał się tylko że prawie nic nie tylam cała ciążę a teraz na końcówce nadrabiam :p

Ja już zostawiam temat mojego męża, nie będę się nim denerwować, nie będę z nim rozmawiać, nie wiem... Nic nie będę :(

Byłam rano w kościele, byłam u spowiedzi.
Zrobiłam już ciasto, obiad, pranie .. I nie mam co robić żeby zająć mysli.
Poczytaj coś, pooglądaj, wyluzuj się :) Masz być zen ;* Nie daj się prowokować do głupich kłótni przyszła mamo.
 
reklama
Do góry