reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Mnie pachwiny strasznie bolą, przekręcić się na łóżku to masakra


biodro, czy jak to okreslic...staw biodrowy??

leze na prawymboku i zeby sie na lewy rzekrecic to nie tak poprostu fik na lewo i na bok....nie
tylko z prawego boku na kolanai na lewy bok sie klade bo niewiem czemu organizm nie da rady inaczej sie odwrocic...brzuch za ciezki czy jak ????
 
Ja też to przeżywam , z drugiej strony nie zostawiłabym na sekundę dzieci samych nad woda... i tego dzieciaka co do przedszkola tata miał zawieźć a zapomniał z auta go wyjąć i się ugotował też pamiętam. Chloe mi się zdaje że dziecko u mnie też ma mało miejsca, ruchy są wręcz bolesne, i lepiej je znieść na leżąco niż siedząco... no ja się wybrałam ok 2h w jedna stronę i jesZcze sama tu zostałam, mąż di pracy wrócił
Ja to na punkcie wody jestem przewrażliwiona a już szczególnie po tym jak K. by nam się utopił... Nie pozwoliłabym wejść im do wody przy falochronach i przy 6 stopniach w skali Boforta(jak to tam się pisze) Wiem jak mniejsze fale potrafią chłopa 2x2 zwalić z nóg.
 
biodro, czy jak to okreslic...staw biodrowy??

leze na prawymboku i zeby sie na lewy rzekrecic to nie tak poprostu fik na lewo i na bok....nie
tylko z prawego boku na kolanai na lewy bok sie klade bo niewiem czemu organizm nie da rady inaczej sie odwrocic...brzuch za ciezki czy jak ????

Ja tez mam problem się odwrócić czy wstać. Wróciły mi te bóle wszystkie ...
 
Mnie pachwiny strasznie bolą, przekręcić się na łóżku to masakra


biodro, czy jak to okreslic...staw biodrowy??

leze na prawymboku i zeby sie na lewy rzekrecic to nie tak poprostu fik na lewo i na bok....nie
tylko z prawego boku na kolanai na lewy bok sie klade bo niewiem czemu organizm nie da rady inaczej sie odwrocic...brzuch za ciezki czy jak ????
Ja tez mam problem się odwrócić czy wstać. Wróciły mi te bóle wszystkie ...


oj kurcze
pocieszenie jedno-maluch w ramionach :D
 
bole w okolicach miednicy niestety są normalne, miednica mięknie i się rozsuwa bo szykuje sie na poród [emoji6] u mnie najgorzej nad ranem z pierwszymi ruchami, zeby zmienic bok musze najpierw usiasc [emoji23]
 
Mi się śniło że miałam orgazm.
Słowo.
Pierwszy taki sen w całej ciąży.
I się obudziłam z brzuchem twardym jak skała.
Normalnie piłka wyskoczyła na samiuśkim dole brzucha. Chyba mnie ze 4-5 minut trzymało.
Brrr.
Teraz już ok.
Ja miałam orgazm jak rodziłam Bartka. Niestety ten przy porodzie ma niewiele wspólnego z tym podczas seksu.
 
reklama
Do góry