reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

No to bardzo źle. Ty tego powinnaś pilnować podwójnie, ze względu na serce! Do zapaści sie doprowadzisz...
Az tak źle się nie czułam, może dlatego, że pojedliśmy brzoskwin. No a leki to raczej tylko po to, aby tętno w spoczynku było poniżej 100, a nie 110. Ale masz rację, nie powinnam się do takiego stanu doprowadzać.
 
reklama
Aż Wam zazdroszczę, że tyle pijecie. Ja to rano z butelki wypiłam może szklankę, potem herbata, no i potem 2 szklanki. Wychodzi może litr od rana. Można dodać jeszcze to co weszło z borowkami, bo dostaliśmy od mojej babci i ciągle je podjadam.
 
Aż Wam zazdroszczę, że tyle pijecie. Ja to rano z butelki wypiłam może szklankę, potem herbata, no i potem 2 szklanki. Wychodzi może litr od rana. Można dodać jeszcze to co weszło z borowkami, bo dostaliśmy od mojej babci i ciągle je podjadam.

Ej owoce to owoce, woda to woda.. nie oszukiwać:) ja rano w koktajlu dużo owoców potem i borówki i maliny, teraz nektarynki.. ;)
 
reklama
Do góry