reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, nieśmiało chciałabym dołączyć do Was. Wczoraj wieczorem test pokazał dwie grube krechy. Wg kalkulatora z netu termin wg OM mam na 19 września. Jestem podobnie jak Natasza w szoku, bo to nasz 1cs, ja mam 36 lat, więc tak naprawdę byłam nastawiona na dłuuuugie miesiące wyczekiwania, stąd pierwsze swe kroki skierowałam do staraczek. A tu taka niespodzianka.
Póki co czuję się normalnie. Od wczoraj czuję piersi mniej typowo i mam kiepski jak na mnie apetyt.

Mogę dołączyć do grupy zamkniętej? Z doświadczenia wiem, że jak są dwie grupy, to intensywniej żyje tylko jedna. Muszę napisać PW, czy wystarczy tutaj poprosić o przyjęcie?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
heeej:* witamy.szybko się udało.gratuluje

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
U mnie dalej nic. Ani @ ani drugiej kreski.
Juz chyba nic z tego nie bedzie. Musze isc do gin sprawdzic czy znowu zapalenia nie mam i tyle.
Trzymajcie sie. Bede zagladac co u was :*
Ile już po terminie @ jesteś?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Chciałbym dołączyć do Was. Mam na imię Milena. 24lata.staralismy się o dziecko niecały rok. Dziś 36 dzień cyklu (co 30 dni). 32 dc wyszła blada kreska, następnego dnia to samo a od 34 już dwie piękne :)
Beta hcg z 33dc 167.7.
Wizyta 21.01.
Pozdrawiam mamusie wrzesień 2018!!
 
reklama
Do góry