reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Witam, można nieśmiało dołączyć? Wczoraj popołudniu druga kreska widoczna golym okiem, dzis rano wciaz jest, chociaż jeszcze nie tak ciemna jakbym chciała, tyle ze test juz slabszy bo 25
Ja troche w szoku, bo odpuściłam starania, w pracy ciezki okres, mieliśmy go przeczekać, a tu taka niespodzianka :p
Na razie nie wierze, ze to się dzieje, bo do 12 tc wiadomo ze milion rzeczy moze sie zdarzyć, i jak liczyć termin, przy moich nieregularnych cyklach? 16.11 ostatnia @ potem robilam testy ciążowe na zmianę z owulacyjnymi i ok. 28-30 grudnia miałam owu, a wczoraj wyszedł mi pierwszy test ciążowy, czy to ok. 3t5d ? Bo od ostatniej @ to chyba nie powinnam liczyć?
Gratulujęja też wczoraj wieczorkiem test zrobiłam i taka niespodzianka na moje 37 urodziny które mam we wtorek,ale ja tak troszkę ostrozniej podchodzę bo we września miałam samoistnie promienie w 4 tyg więc pójdę do lekarza w sobotę to wszystko będzie jasne,jeszcze raz gratuluję zdrowych 40tyg
 
A jak dzisiaj samopoczucie? Jak noce minęły? Ja się wyjątkowo budziłam często. Coś ciągle do toalety. Mąż dał się wyspać więc dopiero robię śniadanie. A ciężko Bo mdłości męczą od rana.

 
Cześć dziewczyny, nieśmiało chciałabym dołączyć do Was. Wczoraj wieczorem test pokazał dwie grube krechy. Wg kalkulatora z netu termin wg OM mam na 19 września. Jestem podobnie jak Natasza w szoku, bo to nasz 1cs, ja mam 36 lat, więc tak naprawdę byłam nastawiona na dłuuuugie miesiące wyczekiwania, stąd pierwsze swe kroki skierowałam do staraczek. A tu taka niespodzianka.
Póki co czuję się normalnie. Od wczoraj czuję piersi mniej typowo i mam kiepski jak na mnie apetyt.

Mogę dołączyć do grupy zamkniętej? Z doświadczenia wiem, że jak są dwie grupy, to intensywniej żyje tylko jedna. Muszę napisać PW, czy wystarczy tutaj poprosić o przyjęcie?

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam, można nieśmiało dołączyć? Wczoraj popołudniu druga kreska widoczna golym okiem, dzis rano wciaz jest, chociaż jeszcze nie tak ciemna jakbym chciała, tyle ze test juz slabszy bo 25
Ja troche w szoku, bo odpuściłam starania, w pracy ciezki okres, mieliśmy go przeczekać, a tu taka niespodzianka [emoji14]
Na razie nie wierze, ze to się dzieje, bo do 12 tc wiadomo ze milion rzeczy moze sie zdarzyć, i jak liczyć termin, przy moich nieregularnych cyklach? 16.11 ostatnia @ potem robilam testy ciążowe na zmianę z owulacyjnymi i ok. 28-30 grudnia miałam owu, a wczoraj wyszedł mi pierwszy test ciążowy, czy to ok. 3t5d ? Bo od ostatniej @ to chyba nie powinnam liczyć?
jasne sąsiadko czekałam tu na Ciebie[emoji16][emoji8]

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
U mnie dalej nic. Ani @ ani drugiej kreski.
Juz chyba nic z tego nie bedzie. Musze isc do gin sprawdzic czy znowu zapalenia nie mam i tyle.
Trzymajcie sie. Bede zagladac co u was :*
 
Witam, można nieśmiało dołączyć? Wczoraj popołudniu druga kreska widoczna golym okiem, dzis rano wciaz jest, chociaż jeszcze nie tak ciemna jakbym chciała, tyle ze test juz slabszy bo 25
Ja troche w szoku, bo odpuściłam starania, w pracy ciezki okres, mieliśmy go przeczekać, a tu taka niespodzianka [emoji14]
Na razie nie wierze, ze to się dzieje, bo do 12 tc wiadomo ze milion rzeczy moze sie zdarzyć, i jak liczyć termin, przy moich nieregularnych cyklach? 16.11 ostatnia @ potem robilam testy ciążowe na zmianę z owulacyjnymi i ok. 28-30 grudnia miałam owu, a wczoraj wyszedł mi pierwszy test ciążowy, czy to ok. 3t5d ? Bo od ostatniej @ to chyba nie powinnam liczyć?
jasne sąsiadko czekałam tu na Ciebie[emoji16][emoji8]

c55f0dw4ay49a7ki.png
 
reklama
Do góry