reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

U mnie też leniwy dzień. Nawet spałam trochę a to u mnie rzadkość. Drugi raz w ciąży.
Ubranka prawie poschły, ale że prasuję przed tv to muszę zobaczyć czy mąż wróci, bo z nim nie da rady. Ale jak ogląda mecz gdzieś indziej to może akurat bym się wyrobiła.

Mi z pracy przyszły wczoraj wszystkie dokumenty wraz z informacją co mi przysługuje. Miło z ich strony. Dopisali że muszę je złożyć do 21 dni po porodzie.
80% przez rok, albo najpierw 100, a potem 60. Becikowe z limitem 1912 za osobę. A największą niespodzianka to że na 6 tygodni przed datą porodu mogę wziąść macierzyński..tylko po co?

Nawet fajna pogoda teraz. Przyszły chmury i wiaterek wieje.. nie czuć tego upału.

To dla kobiet co pracują do końca i nie majà podstaw do zwolnienia lekarskiego. Bo jak wiadomo ciaza sama w sobie nie jest podstawa do l4
 
reklama
Co tu tak cicho?
Mecz oglądacie?
Leci w tle, a ja dogorywam. Strasznie dziś spuchlam. Wycieczka po młoda do przedszkola dała mi w kość bardziej niż myslalam. Ja pierniczę, jaka ze mnie łamaga w tej ciąży :/ wkurzam się na siebie, że nie ogarniam, w tamtej ciąży bylam aktywna i PRZYDATNA do końca, a tu takie pomyje ze mnie. Na dodatek spuchnięte i rozlane.
Przyszedł mi sms, że książka, na której premierę czekałam od pół roku czeka na mnie w paczkomacie. Poproszę mamę, żeby mnie podrzuciła :)
 
Nienawidzę meczu brrrr nawet mnie wynik nie interesuje...... Zamówiłem ten kocyk już dostałam info ze wysłane więc jutro będzie mam nadzieję...... Jestem jeszcze na dworze z dziećmi też pospalam......
 
reklama
Do góry