reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dziewczyny a kiedy bierzecie od lekarza zaświadczenie ze jesteście pod jego opieka w ciąży??? Bo będzie takie potrzebne do becikowego a jak już urodze to nie będzie mi się chciało specjalnie jechać i się prosić o wypisanie tego więc zastanawiam się czy lekarz na ostatniej wizycie przed porodem może coś takiego wypisać????

W tamtych dawała na ostatniej czy przedostatniej przed porodem mi.
 
reklama
Aaaaa, no nie :( Przed chwilą włączyła mi się ogromna chęć na cytrynową herbatę pu-erh. A tu się okazuje, że nie zalecają w ciąży :(


O, dobrze wiedzieć :) Myślałam, że to odbiera się dopiero po porodzie.

Chyba ze coś się zmieniło lub lekarz ma inne podejście. Ale mi dawała wcześniej, zreszta sama pytałam bo mówię ze do kontroli za sześć tygodni a papier będzie wcześniej mi potrzebny.
 
Dziewczyny a kiedy bierzecie od lekarza zaświadczenie ze jesteście pod jego opieka w ciąży??? Bo będzie takie potrzebne do becikowego a jak już urodze to nie będzie mi się chciało specjalnie jechać i się prosić o wypisanie tego więc zastanawiam się czy lekarz na ostatniej wizycie przed porodem może coś takiego wypisać????
Ja tam najwyżej wyślę męża z kartą ciąży. Dziwne, że wypisują to przed, jakoś pierwsze słyszę.
 
Dziewczyny a kiedy bierzecie od lekarza zaświadczenie ze jesteście pod jego opieka w ciąży??? Bo będzie takie potrzebne do becikowego a jak już urodze to nie będzie mi się chciało specjalnie jechać i się prosić o wypisanie tego więc zastanawiam się czy lekarz na ostatniej wizycie przed porodem może coś takiego wypisać????

Mi się chyba nie należy to becikowe to nawet się nie dowiadywałam, bo tam znów jakieś progi finansowe :(

Człowiek płaci te wszystkie składki itp a i tak nic z tego nie ma. Nawet cała ciąże prywatnie i lekarzy bo terminów nie ma...
 
Mi się chyba nie należy to becikowe to nawet się nie dowiadywałam, bo tam znów jakieś progi finansowe :(

Człowiek płaci te wszystkie składki itp a i tak nic z tego nie ma. Nawet cała ciąże prywatnie i lekarzy bo terminów nie ma...
No właśnie od niedawna znowu weszły progi finansowe , jeszcze w zeszłym roku było po prostu dla wszystkich .
Mi też nie będzie się należało .
 
Mi się chyba nie należy to becikowe to nawet się nie dowiadywałam, bo tam znów jakieś progi finansowe :(

Człowiek płaci te wszystkie składki itp a i tak nic z tego nie ma. Nawet cała ciąże prywatnie i lekarzy bo terminów nie ma...
Becikowe należy się każdemu niezależnie od dochodów ten drugi tysiąc złotych jest wyliczony od dochodów
 
reklama
No właśnie od niedawna znowu weszły progi finansowe , jeszcze w zeszłym roku było po prostu dla wszystkich .
Mi też nie będzie się należało .
Pierwsze słyszę jak to??? Wiem że dostałam tysiąc złotych becikowe i drugi tysiąc ale tam musiałam dochody przedstawić aż normalnie zadzwonię i się zapytam
 
Do góry