reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
Część, dziewczyny. Nieśmiało się dołączam, bo na razie oprócz 3 testów z dwona kreskami nie mam nic (choć wczorajsza kreska była już bardzo gruba). Wizyta zaplanowana na 24 stycznia i nie mogę się doczekać.
Termin z internetowego kalendarza 11/09.
Na razie wie tylko mąż, wiec musze się komuś wygadac.
Byłam na listopadowkach 2015, mam synka 2 lata. Jestem z okolic Warszawy.
Witam rozgość się [emoji3]
Większość Nas ma tylko testy. Chociaż i wizyty się zaczynają też już powoli. Spokojnej ciąży.
Powoli tworzymy grupę zamknięta czy jesteś chętna ? To proszę o wiadomość na priv
 
@cheetah, Witamy Cię. Gratulacje [emoji106][emoji119].


f2w3rjjgrz97x0lc.png
 
Macie silny ból głowy? Bo boje się najgorszego że robiłam test 4dni przed @ z krwi i pozytywny chciałam się upewnić ale przeczytałam że się nie robi testów przed bo może przyjść @ wtedy jest płacz i doszło do samoistnego poronienia? Wtedy też taki ból miałam przed poronieniem.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Macie silny ból głowy? Bo boje się najgorszego że robiłam test 4dni przed @ z krwi i pozytywny chciałam się upewnić ale przeczytałam że się nie robi testów przed bo może przyjść @ wtedy jest płacz i doszło do samoistnego poronienia? Wtedy też taki ból miałam przed poronieniem.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Boli mnie głowa jednak z pierwszej ciąży pamiętam, że największy ból głowy jaki miałam kiedykolwiek zaczął mi się pod koniec I trymestru.

A może boli Cię głowa z nerwów?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Macie silny ból głowy? Bo boje się najgorszego że robiłam test 4dni przed @ z krwi i pozytywny chciałam się upewnić ale przeczytałam że się nie robi testów przed bo może przyjść @ wtedy jest płacz i doszło do samoistnego poronienia? Wtedy też taki ból miałam przed poronieniem.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziś chyba taki dzień mnie też glowa boli
 
Macie silny ból głowy? Bo boje się najgorszego że robiłam test 4dni przed @ z krwi i pozytywny chciałam się upewnić ale przeczytałam że się nie robi testów przed bo może przyjść @ wtedy jest płacz i doszło do samoistnego poronienia? Wtedy też taki ból miałam przed poronieniem.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie tez strasznie boli dzisiaj :(
Dzis 29 dzien cyklu, test juz ladny sprzed chwili :D
W piatek albo jutro ide na bete [emoji85]
1515605211-cbf4d49554a735fe-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Macie silny ból głowy? Bo boje się najgorszego że robiłam test 4dni przed @ z krwi i pozytywny chciałam się upewnić ale przeczytałam że się nie robi testów przed bo może przyjść @ wtedy jest płacz i doszło do samoistnego poronienia? Wtedy też taki ból miałam przed poronieniem.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie. Głowa często boli w ciąży i równiez często występują migreny.
 
reklama
Do góry