reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Dzięki za zaproszenie i odpowiedzi. Trochę to raźniej jak nie tylko u mnie tak bywa.

@KatarzynaCarmen plamień żadnych na szczęście nie ma, bo wtedy to już bym w szpitalu na bank siedziała bez żadnego zastanawiania się. Też będzie u Ciebie córeczka. :) U mnie długo nie chciała się ujawnić. Na usg panna wyciągnęła się, założyła nogę na nogę i patrzcie sobie ;)

@kasiaczek89pl ,@ola-ska czyli z maleństwami tak jak u mnie: przy sprzyjających okolicznościach to może się i poruszę łaskawie, niech już mamcia sobie poodczuwa, bo zamaca ten brzuch na amen ;)
 
reklama
Witam Wrzesnioweczki 2018 :)
Jestem w 17 hdb. Wszystkie oznaki wskazuja, ze urodze syneczka. Termin porodu wg USG genetycznego mam na 21 wrzesnia 2018 roku. Choc to moja druga ciaza - wciaz czuje, ze spaceruje po nieznanych drogach. Czuje sie zupelnie inaczej niz 18 lat temu, kiedy rodzilam swoja pierworodna ;-) Czy ktoras z Mamus jest po czterdziestce? Pozdrawiam cieplutko :-)

Jest koleżanka @Bozena47 jak dobrze pamietam nick , wczoraj pisała . A więcej to nie kojarzę :) ja to po ośmiu latach się czuje jakby pierwsza ciąża a nie trzecia a tu taka przerwa :) pozdrawiam
 
Hej. Też jestem wrześniówką. Podczytuję Was czasem z krzaków. Ponieważ jesteście na podobnym etapie jak ja (20 tydzień) to chciałam podpytać o coś. Czy zdarza Wam się, że np.piersi przestają boleć, albo pojawiają się jakieś małe kłucia w dole brzucha, albo nie czujecie wyraźnych ruchów dziecka?

Zdarza się bardzo często i kłucie i ten problem z piersiami. :) 20 tydzień to trochę za wcześnie ,żeby bardzo wyraźnie czuć ruchydziecka. Może są jakieś kobitki, które czują wyraźnie, ale dzidzia majeszcze tyle miejsca , ze śmiało może fikolka robić :D poczekaj jeszcze z 4 5 tygodni . Jeszcze się rozkreci :D
 
@Endura, aaaa...nie ma, bo to już nie dzieci. To dorośli przedstawiciele gatunku ludzkiego homo sapiens;) Sami będą wkrótce wątki zakładać. Też już powinnam na swoim etapie mieć taki duży człowiek na dzieciowym koncie, ale jakoś noo się wszystko naplątało, zaplątało i nie wyszło. Teraz się poprawię. Będę produkować aż będą pieluchy furczały. :)
 
Zdarza się bardzo często i kłucie i ten problem z piersiami. :) 20 tydzień to trochę za wcześnie ,żeby bardzo wyraźnie czuć ruchydziecka. Może są jakieś kobitki, które czują wyraźnie, ale dzidzia majeszcze tyle miejsca , ze śmiało może fikolka robić :D poczekaj jeszcze z 4 5 tygodni . Jeszcze się rozkreci :D

U mnie już spokojnie można wyczuć gdzie mały daje główkę a gdzie nóżkę i nieraz jak walnie to potrafi wystraszyć :) ja czuje ruchy już od czterech tygodni a teraz dopiero 19+0
 
Dzięki za zaproszenie i odpowiedzi. Trochę to raźniej jak nie tylko u mnie tak bywa.

@KatarzynaCarmen plamień żadnych na szczęście nie ma, bo wtedy to już bym w szpitalu na bank siedziała bez żadnego zastanawiania się. Też będzie u Ciebie córeczka. :) U mnie długo nie chciała się ujawnić. Na usg panna wyciągnęła się, założyła nogę na nogę i patrzcie sobie ;)

@kasiaczek89pl ,@ola-ska czyli z maleństwami tak jak u mnie: przy sprzyjających okolicznościach to może się i poruszę łaskawie, niech już mamcia sobie poodczuwa, bo zamaca ten brzuch na amen ;)


U mnie też córeczka potwierdzona przez 3 osoby w tym jeden lekarz i 2 osoby od okreslania plci więc inaczej być nie może .
No a z tymi ruchami to też czułam je wczoraj tak wyraźnie a dzisiaj czuje jakieś laskotanie ale nie są takie wyraźne jak wczoraj . Szkoda bo ha już bym chciała mieć wyraźne odczucia od wczorajszych ruchów. No co z czekamy dalej jestem w 19td 3 dni więc Jeszce maleńka ma czas na kopanie mamusi
 
reklama
@kasiaczek89pl wow! To musi być super. Się doczekać nie mogę. Może chłopcy bardziej energiczni. Wiadomo 120% na 100 to piłkarze. :)

@KatarzynaCarmen to u mnie niewiele starsza lejdi, bo dokładnie jutro będzie 20 tydzień, ale właśnie też ruchy są delikatne. Wiesz... co by sukienki nie wygnieść i loków nie potargać. ;)
A skąd Carmen w nicku? Jakieś hiszpańskie klimaty? Bo ja zawodowo się trochę tym będę interesować. Po rozdwojeniu, oczywiście.
 
Do góry