reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Czy wy też jesteście bardziej poirytowane i płaczliwe? Ja normalnie nie mogę ze sobą wytrzymać. Chodzę przybita. I zdarza mi się dosłownie wyć..
Póki co bez takich atrakcji :)
Raz bez sensu rozpłakałam się kiedy prowadziłam samochód, przez kilka minut śmiałam się z siebie, ale nie mogłam przestać płakać, musiało samo minąć haha :D
Chociaż przyznam, że łatwo się wkurzam xD

Dziewczyny, zdradźcie jakich kosmetyków używacie do masażu przeciwko rozstępom? I czy wmasowujecie kosmetyk tak, żeby całkiem się wchłonął, czy jednak używacie go ciut więcej i na skórze pozostaje warstwa?
 
reklama
Dziewczyny, zdradźcie jakich kosmetyków używacie do masażu przeciwko rozstępom? I czy wmasowujecie kosmetyk tak, żeby całkiem się wchłonął, czy jednak używacie go ciut więcej i na skórze pozostaje warstwa?
Mam krem z tołpy z rossmana, jego wmasowuję, chyba, że mi się nie chce, to oliwkę w żelu na mokrą skórę. Ponoć mustela jest bardzo dobra, ale droga dla mnie.
 
Tego różu chyba nie da się zupełnie uniknąć. Ale jest też wiele rzekomo chłopięcych ciuszków które moim zdaniem z powodzeniem mogą nosić dziewczynki.
Moi synowie kupili dla dziecka dziewczęce ubranka ale pozwoliłam bo na różowo "zaklinam" dziecko w brzuszku. Jasne że płeć nie gra roli ale marzy mi się córka.

Czy wy też jesteście bardziej poirytowane i płaczliwe? Ja normalnie nie mogę ze sobą wytrzymać. Chodzę przybita. I zdarza mi się dosłownie wyć..
Ja generalnie mam dobry nastroj, ale jestem podatna na zmienne nastroje. Wzruszam sie do lez, smieje do rozpuku, a jak denerwuje to bardzo: zdarzaly mi sie kilka razy fontanny lez, klne za kierownica... Dzisiaj mam zly dzien, zle sie czuje i jestem poirytowana od rana.
 
Póki co bez takich atrakcji :)
Raz bez sensu rozpłakałam się kiedy prowadziłam samochód, przez kilka minut śmiałam się z siebie, ale nie mogłam przestać płakać, musiało samo minąć haha :D
Chociaż przyznam, że łatwo się wkurzam xD

Dziewczyny, zdradźcie jakich kosmetyków używacie do masażu przeciwko rozstępom? I czy wmasowujecie kosmetyk tak, żeby całkiem się wchłonął, czy jednak używacie go ciut więcej i na skórze pozostaje warstwa?
Ja uzywalam Lipikaru na poczatku ciazy, potem roznych probek, w tym Palmers, a ostatecznie kupilam duza tubke mustelli p/rozstepom i uzywam do calego ciala (nie kupowalam innego preparatu do piersi-urosly mi o rozmiar z D do E). Zaplacilam 100 zl za 250 ml. Znajac moja niechec do smarowania pewnie wystarczy mi do konca ciazy, bo smaruje sie co najwyzej raz dziennie, bo nie lubie ;).
 
Ja uzywam Bio Oil, ale uzywam jak se przypomne :p kiedys smarowalam sie oliwka ale chyba sklad oliwki powoduje ze mam placki zaraz na rekach takie czerwone, wiec nawet jak male dzieci byly to mezul musial je smarowac bo ja nie dalak rady. Potem z tydzien bujalam sie z takimi plackami na dłoniach.
 
Widzę, że jednak nie jestem wyjątkiem i nie tylko mi nie chce się robić tego masażu :D Na udach i biodrach mam trochę rozstępów po czasach dojrzewania, kiedy nagle moja sylwetka stwierdziła, że będzie gruszką i skóra nie nadążyła za tą zmianą. Jak pomyślę, że cała miałabym być takim tygrysem to aż mnie wzdryga, brrr.. No nic, będę wytrwale masować, oby to działało. Mam bio oil (który wchłania się w kilka sekund, więc tego masażu prawie nie ma) i olejek do masażu Hipp (który prawie wcale się nie wchłania)
 
Póki co bez takich atrakcji :)
Raz bez sensu rozpłakałam się kiedy prowadziłam samochód, przez kilka minut śmiałam się z siebie, ale nie mogłam przestać płakać, musiało samo minąć haha :D
Chociaż przyznam, że łatwo się wkurzam xD

Dziewczyny, zdradźcie jakich kosmetyków używacie do masażu przeciwko rozstępom? I czy wmasowujecie kosmetyk tak, żeby całkiem się wchłonął, czy jednak używacie go ciut więcej i na skórze pozostaje warstwa?
Mnie nic nie pomogło w 1 ciąży. Do dziś mam blizny. Ale nowe mi sie nie zrobiły poki co.
 
Podobno rozstępy to sprawa z góry przesadzona. Jedna ma masę inne wcale. Wiadomo ze można pomoc sobie kremami , olejkami ale jeżeli ma się predyspozycje to rozstępów się nie uniknie. Co prawda takie zadbane podobno lepiej poddają się później zabiegom likwidującym jeżeli ktoś ma takie w planie. No i dzięki kremom tak nie swędzi skóra


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Z tymi rozstepami to chyba najważniejsza jest systematyczność :) ja uzywalam elancyl, perfecta, palmers i lotion dla mam z rossmana (chyba babydream). RozstepoR po pierwszej ciąży nie mam, zobaczymy jak będzie tym razem.
 
reklama
mnie pierwsza ciaza załatwiła moj brzuch to jeden wielki rozstep :p moja zmora i powod do wstydu brzucha nie pokaze.... w drugiej wyszly mi moze ze dwa lub trzy nowe...
 
Do góry