reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

reklama
ooo matko wreszcie nadrobiłam :) jak wracam z pracy wchodzę na forum a tu 15 str od wczoraj :O

mi też parę razy zdążyło się zwymiotować pomiędzy tym jak wzięłam tabletkę, a zjedzeniem śniadania. I nie brałam dodatkowej dawki. Endokrynolog powiedziała mi, że mam brać euthyrox i pod 1 h dopiero jeść, bo wtedy lepiej się wchłania, ale czasami jestem już taka głodna, że wymiotuję z głodu ;/

Zanciak ja też będę miała cc ze względu na pierwszą cc. Ja dzwoniłam po szpitalach już żeby się dowiedzieć jak się zapisać i w każdym szpitalu mają inne procedury, ale skoro Twój lekarz jest ordynatorem to pewnie Ciebie to nie dotyczy :)
Ja nienawidzę tego odruchu wymiotnego z głodu. Rano myłam zęby i musiałam przerwać ugryźć banana bo moja wątroba chciała wyjść gardłem!
 
To była pierwsza, czy druga beta? jaka wyszła? Robi się 2 w odstępie 72-godzinnym, żeby ocenić przyrost. Nie napisałaś, czy miała ciążę stwierdzoną przez lekarza lub choćby pozytywny test ciążowy. U mnie po pozytywnym teście i potwierdzeniu obecności tętniącego pęcherzyka plamienie trwalo 1,5 tygodnia, potem zreszta wróciło dwukrotnie. Przyczyn nikt nie znalazł. Na ten moment wszystko jest ok.
Pierwsza beta. Lekarz jej dziś powiedział że na tym etapie nic nie może stwierdzić testu nie robila

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nienawidzę tego odruchu wymiotnego z głodu. Rano myłam zęby i musiałam przerwać ugryźć banana bo moja wątroba chciała wyjść gardłem!

Myślałam ze tylko ja tak mam.


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Chwile mnie nie było a tu tyle stron. Ja już po wizycie. Wszystko ok no i znowu mam sie szykować na córeczkę. Dwóch lekarzy i obaj obstawiają że będzie córcia. Synuś nie pocieszony bo chciał braciszka ja też jakoś tak myślałam że będzie drugi synuś ino mąż twierdził że będzie córa bo mi dupa za szybko rośnie.
Wymiotów współczuje. Mnie do dzisiaj męczą. Najgorzej jak jesem głodna. Euthyrox co prawda biore na czczo ale po 10min już muszę jeść bo bym go zwróciła. I moze sie nie wchłania tak jak powinien ale wyniki mam dobre wiec sie nie martwię. A jakie dawki w ogóle bierzecie? Bo ja 5x 125 i 2 razy w tygodniu 137
 
reklama
Jednak coś jeszcze mi siedzi na żołądku...tule wc już 4 raz :/
Przerabiałam podobną historię w ostatnią sobotę plus okropny ból głowy - po zjedzeniu
pizzy. Tuliłam sedes co kwadrans przez 3 godziny. Polecam Ci mój sposób kojący żołądek i podrażnioną przy okazji wątrobę/trzustkę- po prostu kisiel. Najlepiej cytrynowy. Pomógł mi jak tylko sobie przypomniałam.
 
Do góry