reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2018

Ja na zgage mam leki z apteki co do ktorych nie ma przeciwwskazań. Ale piję też len. Pomaga uniknąć ostrej zgagi.

Co do spojenia. Mnie sie w pierwszej rozlazło ale w drugiej spoko. Oba porody SN. Teraz też wolałabym SN. :-D
 
reklama
No to współczuje. Bo jeszcze wziąć i zwymiotować to pół biedy a tak jak Ty się męczysz to masakra:(


p19u3e3k367ah8zu.png

Wylazlo ze mnie...gulasz i obiad..bez szwanku dwa strzaly bez meczarni...o matko jaka radosc..Tak wymiotowac to ja moge
 
Zdarzało się że czasem mnie piekła, ale rzadko. Musze zmienić dietę, ale mi ciężko bo lubię wszystko dobrze doprawione, ketchup do większości itp. więc pewnie od tego. A najbardziej mnie po pomarańczowym soku piecze po jabłkowym też a uwielbiam pić. Na samej wodzie ciężko.

oar8yx8d6a2llcco.png

Oj po tym co wymieniłaś tez miałam. W tej ciąży w większości pije wodę i unikam ostrego. Może dlatego narazie mam spokój.


p19u3e3k367ah8zu.png
 
Ja na zgage mam leki z apteki co do ktorych nie ma przeciwwskazań. Ale piję też len. Pomaga uniknąć ostrej zgagi.

Co do spojenia. Mnie sie w pierwszej rozlazło ale w drugiej spoko. Oba porody SN. Teraz też wolałabym SN. :-D

Radę z lnem zapamiętam. A leki to na receptę czy bez ? Ja chyba obchodziłam się bez leków jak dobrze pamietam ale teraz nie mam zamiaru się męczyć :)


p19u3e3k367ah8zu.png
 
E no to super. Chyba już lepiej Ci ?


p19u3e3k367ah8zu.png

Tyle co skonczylam ostatniego posta i to byl moment doslownie jak sie z lozka zerwalam i do wc juz nawet drzwi nie zamykalam. O tyle lepiej ze czuje ulge na żołądku zeszlo to co chyba siedzialo za bardzo.
Juz dawno by mnie pewnie puscilo gdyby tez nie wewnetrzna blokada przed wymiotowaniem tym ze boli i tym ze nie umiem. A jednak poszloo gladko
 
Zgage mialam raz jedyny i dziękuję za nia :)

A mleko czasem na Zgage nie dziala?:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ooo matko wreszcie nadrobiłam :) jak wracam z pracy wchodzę na forum a tu 15 str od wczoraj :O
Dziewczyny liczę na pomoc rano zjadłam śniadanie i wzięłam leki głównie te na tarczyce i po około 5min zwymiotowalam i teraz pytanie wziąć dodatkowo tabletkę? Jakie jest ryzyko że zwymiotowalam leki? Dzięki za rady
mi też parę razy zdążyło się zwymiotować pomiędzy tym jak wzięłam tabletkę, a zjedzeniem śniadania. I nie brałam dodatkowej dawki. Endokrynolog powiedziała mi, że mam brać euthyrox i pod 1 h dopiero jeść, bo wtedy lepiej się wchłania, ale czasami jestem już taka głodna, że wymiotuję z głodu ;/

Zanciak ja też będę miała cc ze względu na pierwszą cc. Ja dzwoniłam po szpitalach już żeby się dowiedzieć jak się zapisać i w każdym szpitalu mają inne procedury, ale skoro Twój lekarz jest ordynatorem to pewnie Ciebie to nie dotyczy :)
 
Do góry