reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
A Wy już coś kupujecie :)

Witam :)

Mamy termin bardzo podobny No ja mam 24.09 :)

Jeszcze nic nie kupuje, ale coraz bardziej mnie kusi. Na początku nie chciałam zapeszać (bo gdyby coś nie wyszło to serce by mi pękało jakbym patrzyła na te ubranka).
Planuje kupować od czerwca, żeby 2 miesiące wcześniej być gotowa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Weries a chłopiec czy dziewczynka? Jak nic się nie dzieje złego to się nie stresuj [emoji5] i tak już najbardziej niebezpieczny czas jest za tobą [emoji4] ja nie mam też jeszcze nic nowego bo nie wiem kto u mnie pod sercem ma domek. Mam trochę ciuchow od siostry po jej synku
A jak ci wyszły wyniki usg prenatalnego? Przeciętność karkowa ok?
Robiłam tylko USG genetyczne. Wszystko ok. 1,9 NT - może i wysoki ale mieści się w normie :)
Mam brać luteine nadal tak na wszelki wypadek :) profilaktycznie :) serduszko bije miarowo. :)
 
N
Witam :)

Mamy termin bardzo podobny No ja mam 24.09 :)

Jeszcze nic nie kupuje, ale coraz bardziej mnie kusi. Na początku nie chciałam zapeszać (bo gdyby coś nie wyszło to serce by mi pękało jakbym patrzyła na te ubranka).
Planuje kupować od czerwca, żeby 2 miesiące wcześniej być gotowa :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie też. Mam co prawda troszkę ubranek po Męża kuzynach. Dali nam jeszcze przed ślubem...
Odkładam na wózek. Bo sobie wymarzylam taki piękny :) mąż już chciał kupić maskotki ale się nie zgodziłam :)
 
Robiłam tylko USG genetyczne. Wszystko ok. 1,9 NT - może i wysoki ale mieści się w normie :)
Mam brać luteine nadal tak na wszelki wypadek :) profilaktycznie :) serduszko bije miarowo. :)

No to elegancko. Ja brałam duphaston do 13 tygodnia. Potem lekarz pozwoliła juz odstawić i jest wszystko Ok.
 
N

Ja właśnie też. Mam co prawda troszkę ubranek po Męża kuzynach. Dali nam jeszcze przed ślubem...
Odkładam na wózek. Bo sobie wymarzylam taki piękny :) mąż już chciał kupić maskotki ale się nie zgodziłam :)

Wózki tez ostatnio oglądaliśmy. Mam taki piwko upatrzony, całość wazy tylko 12 kg i prowadzi sie jedna ręka (a to mega ważne dla mnie) do tego jakieś bajery typu 8 amortyzatorow, filtry UV itd. Generalnie czad. Cena tez czadowa dlatego sie zastanawiamy jeszcze nad używka.
IMG_0602.JPG
 

Załączniki

  • IMG_0602.JPG
    IMG_0602.JPG
    58,1 KB · Wyświetleń: 300
Wózki tez ostatnio oglądaliśmy. Mam taki piwko upatrzony, całość wazy tylko 12 kg i prowadzi sie jedna ręka (a to mega ważne dla mnie) do tego jakieś bajery typu 8 amortyzatorow, filtry UV itd. Generalnie czad. Cena tez czadowa dlatego sie zastanawiamy jeszcze nad używka. Zobacz załącznik 799422
Śliczny. Ja właśnie takie szukam :) ale chciałabym skórzany czy tam ze eko. Bo jakby nie było koniec wrześni to już jesień...
 
Weries gratuluje. Ja jestem w 15 tc. Termin na 12.09. Plci jeszcze nie znam ale mam juz synka. Co do zakupow to ja sama z ubran kupilam tylko jedne body, czekam na plec. Za to mam juz fotelik i we wtorek odbieram wozki. Jeden moj wymarzony kupije uzywke- znalazlam na olx taki jak chcialam a drugi znajoma za bezcen oddaje mi mutsy sport i on pojedzie chyba do Holandii do mojego meza, zebym tam miala jak przylecimy.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Weries gratuluje. Ja jestem w 15 tc. Termin na 12.09. Plci jeszcze nie znam ale mam juz synka. Co do zakupow to ja sama z ubran kupilam tylko jedne body, czekam na plec. Za to mam juz fotelik i we wtorek odbieram wozki. Jeden moj wymarzony kupije uzywke- znalazlam na olx taki jak chcialam a drugi znajoma za bezcen oddaje mi mutsy sport i on pojedzie chyba do Holandii do mojego meza, zebym tam miala jak przylecimy.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Musty są super. Moja kumpela miała :)
 
Do góry