reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Weries ale o to chodzi że możecie pisać tu na wątku otwartym. Zacznijcie jakiś temat [emoji5] wiem że z waszej strony to może niepotrzebne utrudnienia, ale wierz mi powstały one nie bez powodu. Na początku każdy mógł dołączyć i nieciekawe sytuacje wychodziły. Ja odpisuje i na otwartym i na zamkniętym. Ale nie ma na co za bardzo. Napisz jak się czujesz czy spytaj o coś albo pokaż co fajnego dla dziecka kupiłaś [emoji6]
Nie wiem czy jest sens żeby przyłączyć się do grupy żeby tylko czytać... Ja jestem gadałą, więc nie dałabym rady tylko czytać :)
Jednak mi osobiście nie przeszkadza to, że ktoś tylko czyta.
 
reklama
Jestem w 13 tygodniu ciąży. Staraliśmy się o dzidzie pół roku. Wiem... To nie jest jakiś długi okres... Ale już się martwilam. Tak mam :) czuje się dobrze. Generalnie nie mam żadnych objawów. Przyjmuje luteine. W sumie na prośbę własną (motywowaną brakiem regularnych miesiączek) no i dość długim okresem starania. Dwóch lekarzy podtrzymało moja prośbę. Dla dzidziusia jeszcze nic nie kupiłam... Jeszcze troszkę :) ale znamy już płeć. :) chociaż możemy się jeszcze zdziwić w dniu porodu. Różnie bywa. :)

Witaj,

Pol roku to rzeczywiście nie długo. Nie zamartwiaj sie jeśli nie masz powodów bo dzidzia wszystko czuje. Będzie dobrze. Kiedy następna wizyta?
Ja tez jeszcze nic nie kupuje, ale to tylko dlatego ze nie znam płci.
 
Jestem w 13 tygodniu ciąży. Staraliśmy się o dzidzie pół roku. Wiem... To nie jest jakiś długi okres... Ale już się martwilam. Tak mam :) czuje się dobrze. Generalnie nie mam żadnych objawów. Przyjmuje luteine. W sumie na prośbę własną (motywowaną brakiem regularnych miesiączek) no i dość długim okresem starania. Dwóch lekarzy podtrzymało moja prośbę. Dla dzidziusia jeszcze nic nie kupiłam... Jeszcze troszkę :) ale znamy już płeć. :) chociaż możemy się jeszcze zdziwić w dniu porodu. Różnie bywa. :)

Pochwalisz sie płcią?
Ja noe wytrzymałam i kupiłam kilka ciuszków dla Króliczka ( mam przeczucie na córeczkę ale nie jest to pewne) u mnie termin na 10.09


f2w3rjjgpsehityp.png
 
M
Witaj,

Pol roku to rzeczywiście nie długo. Nie zamartwiaj sie jeśli nie masz powodów bo dzidzia wszystko czuje. Będzie dobrze. Kiedy następna wizyta?
Ja tez jeszcze nic nie kupuje, ale to tylko dlatego ze nie znam płci.

My już raczej znamy. :) dwóch lekarzy i ta sama opinia. Chociaż jeszcze są zdystansowani :) wiadomo - za wcześnie :)

A czujesz już ruchy dzidzi?
 
Pochwalisz sie płcią?
Ja noe wytrzymałam i kupiłam kilka ciuszków dla Króliczka ( mam przeczucie na córeczkę ale nie jest to pewne) u mnie termin na 10.09


f2w3rjjgpsehityp.png

Ja cały czas byłam przekonana że córeczka. Ale chyba jednak synuś. Zawsze chciałam mieć synka. :) nie mam jeszcze dzieciątka :) więc w sumie wszystko jedno byle zdrowe :))
 
Jestem w 13 tygodniu ciąży. Staraliśmy się o dzidzie pół roku. Wiem... To nie jest jakiś długi okres... Ale już się martwilam. Tak mam :) czuje się dobrze. Generalnie nie mam żadnych objawów. Przyjmuje luteine. W sumie na prośbę własną (motywowaną brakiem regularnych miesiączek) no i dość długim okresem starania. Dwóch lekarzy podtrzymało moja prośbę. Dla dzidziusia jeszcze nic nie kupiłam... Jeszcze troszkę :) ale znamy już płeć. :) chociaż możemy się jeszcze zdziwić w dniu porodu. Różnie bywa. :)
Witaj ;) ja jestem w 14 tyg narazie podejrzenie dziewuchy ale.jeszcze nie wiadomo do konca ;) tez sie staralismy pol roku I jak juz idpuscilam to niespodzianka ;)

2nn3w1d3vu1uo7f6.png
 
M


My już raczej znamy. :) dwóch lekarzy i ta sama opinia. Chociaż jeszcze są zdystansowani :) wiadomo - za wcześnie :)

A czujesz już ruchy dzidzi?

Dzis rozpoczynam 17 tydzień. To moja druga ciąża i coś juz tam czasami puknie, ale jeszcze nie są to jakieś regularne ruchy. W czwartek mam wizytę i mam nadzieje ze juz poznam kto sie tam kryje [emoji5] Mam juz córeczkę i M bardzo liczy na synka.
 
Weries a chłopiec czy dziewczynka? Jak nic się nie dzieje złego to się nie stresuj [emoji5] i tak już najbardziej niebezpieczny czas jest za tobą [emoji4] ja nie mam też jeszcze nic nowego bo nie wiem kto u mnie pod sercem ma domek. Mam trochę ciuchow od siostry po jej synku
A jak ci wyszły wyniki usg prenatalnego? Przeciętność karkowa ok?
 
Ja cały czas byłam przekonana że córeczka. Ale chyba jednak synuś. Zawsze chciałam mieć synka. :) nie mam jeszcze dzieciątka :) więc w sumie wszystko jedno byle zdrowe :))

Ja mam już czterech synków wiec córeczka byłaby super. Ale byle zdrowe sie urodziło bo to najważniejsze a chłopcy tez są super [emoji5]
Ja już ruchy czuje, jeszcze delikatne ale coraz bardziej kopniaczki sie pojawiają [emoji7]


f2w3rjjgpsehityp.png
 
reklama
Dzis rozpoczynam 17 tydzień. To moja druga ciąża i coś juz tam czasami puknie, ale jeszcze nie są to jakieś regularne ruchy. W czwartek mam wizytę i mam nadzieje ze juz poznam kto sie tam kryje [emoji5] Mam juz córeczkę i M bardzo liczy na synka.
Mi właśnie coś bulgota tak smiesznie. Też nieregularnie. Często w nocy i po czekoladzie ;) chyba lubi
 
Do góry