reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Lili takie bóle jak na okres to normalne no macica się rozciąga i więzadła. Niektóre takie bóle całą ciążę mają. Jak bardzo nie boli i nie ma plamienia to ok jest.

Gratuluję udanych wizyt, pięknie bijących serc i fikających maluszków [emoji5]
 
reklama
Mnie zarywa mocno jak za szybko wstane albo nagle sie na bok przewracam Ale ja jestem po dwóch cc. Więc pewnie ma prawo mnie zarwac

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie mieszka. Bo teściowa tylko jej się słucha co ma zrobić i wgl. Dlatego mąż powiedział ze pogada sobie z nią wieczorem.. czy dom jest nasz czy jej... bo jak jej to on woli wyjść stąd póki dziecka jeszcze nie ma ....

Chciałabym bardzo by teściowa nie zapisała nam tego domu...

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
No to sie ladnie zadzi w waszym domu. Podziwiam Cie, ze jeszcze wytrzymujesz. Ja bym juz im cos dawno powiedziala. Najlepiej tp sie nie denerwuj. Niech Maz zalatwia z nimi sprawy.

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Witam wszystkie mamusie ( te nowe tez) znowu mnie tu troche nie bylo tzn czytalam regularnie ale weny do pisania postow bylo brak.
U mnie objawy zaniknely okolo 8 tc. Mdlosci I wymiotow nie mialam od poczatku tylko zmeczenie I sennosc no I piersi mnie bolaly a teraz NIC. Cycki zrobily sie miekkie I bola tylko jak mocno ucisne, sennosc nachodzi mnie tylko wieczorem jedyne co to szybciej sie mecze I musze wiecej I czesciej odpoczywac Bo inaczej brzuch mi sie zaczyna spinac co nie jest przyjeme.
W czwartek mialam spotkanie z polozna wiec mam juz zalozona karte ciazy nadal jednak nie wiem co Tam u fasoli trzeszczy dowiem sie dopiero 24.02 wtedy Bede miec usg poraz pierwszy w tej ciazy, bedzie to tez przy okazji prenatalne dodatkowo Bede tez miec testy z krwii pappa, ktore przysluguja mi zadarmo. Tak ogolnie to ja w UK nie place za badania, wizyty czy leki od lekarzach. Wzytko to ciezarnym przysluguja za darmo dodatkowo jeszcze rok Po urodzeniu dziecka mam leki I stomatologa za free ( oczywiscie wszystko to panstwowo) za wizyty prywatnie niestety musze placic jak wszedzi

Patty23 w jakim miescie mieszkasz?
 
reklama
Do góry