reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nagły zanik objawów jeśli się je mialo raczej nie wróży nic dobrego no ale różnie może być wiem że ciężko się nie zamartwiać ja np zamartwiam się cały czas bo wcalę nie mam żadnych objawów i nawet jak lekarz mówi że jest ok to i tak myślę inaczej. A w którym tyg jesteś objawy naturalnie mogą zanikacć jakoś po 8 tyg więc to może jest to
8t2d :( już sama nie wiem co o tym myśleć ... proszę niech któraś mi?napisze co z tą temperaturą w ciąży? czy Wam też tak spadla? czy jednak powinna być podwyższona?
 
reklama
No to może nic złego 8 tydzien to już sporo. Tylko lekarz potwierdzi a bardziej niż lekarz to tylko czas. U mnie w pierwszej ciąży jak zanikly objawy to lekarz zapewniał że wszystko ok no fakt że serca nie było widać ale powiedzieli że ciąża może być młodsza wiec to nie był zly objaw. a za tydzień zaczęło się krwawienie:(
 
Nevka ja ponad 400 także nie masz tak źle [emoji14]

Lilika ja też do pracy ponad 30km jeżdżę , chcę pracować do końca marca ale właśnie te dojazdy mnie martwią i mam zamiar zapytać się lekarza co on o tym sądzi .
Hanuta nie martw się na swoje objawy ponad tydzień temu straciłam , a ostatnia wizytę mialam 3 tygodnie temu więc nie mam pojęcia co tam się dzieje u fasoli.

Mój chłopak co do moich humorów jest dość wyrozumiały ,ale jak już przesadzam to narzeka . Wtedy mu mówię że jak jest taki mądry to niech się zamieni i sam będzie w tej ciąży . Ale tak sobie myślę że jakbyśmy rzeczywiście się zamienili to chyba już od 6 tyg by był na L4 i leżał ciągle w łóżku więc może lepiej że kobiety są w ciąży [emoji14]
 
Wiecie co, to ja się cieszę, że żadnych bet nie robiłam, temp nie mierzyłam, do gina idę pierwszy raz dopiero pojutrze - bo to jest tak mega niepewny okres, że człowiek potwornie sobie może nawkręcać. A w sumie i tak co ma być to będzie, nasz wpływ na to jest nikły. No to ja wolę nic nie wiedzieć i czekać, aż już będzie po herbacie, że tak powiem.
 
Kasia&Konrad mialam taki moment ze na 3 czy 4 dni calkiem mi zniknely objawy, a potem jak wrocily tp masakra jakas... Lekarz Ci wyjsni wszystko. Temp nie mierze, wiec nie wiem...

Olkaaa93 ja sie boje jezdzic. Chcialam do maja moze czerwca pracowac, cbyba ze czulabym sie ok. Z tym, ze te dojazdy mnie przerażają...

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eni gratuluję udanej wizyty i maleńkiego[emoji173]

Hanuta z tego co nas śledzę to kilka z nas straciło już swoje obajwy ciąży.. poprostu maleństwo chyba daje nam trochę pożyć [emoji23][emoji41]

Justys0702 z tego co się orientuję to krzywa cukrowa robią po 20 tyg. ja miałam robiona już ale tylko że względu na górna granice normy cukru [emoji39]

Kasia&Kondrad spokojnie kochana sporo nas tu jest ..gdzie objawy gdzieś zwiały [emoji23]
 
Tez u was tyle śniegu nawalilo? Cały ranek tylko odsniezalam za to teraz taki power mi przyszedł. Brakowało mi takiego intensywnego ruchu
 
Ja dla mojego męża też jestem ostatnio zołzowata...:/ Głupio mi że się tak na niego wkurzam wiem że czasem przeginam na szczęście M jest wyrozumiały;) co do objawów ja też już nie mam prawie w ogóle oprócz głodu: p

3jgxe6hh2nx9wmt2.png
 
reklama
Lenka u mnie nie padało I nie pada świeci słońce I jest minus 1

Ja tez nie mierze temp, bete robilam raz bo lekarz kazal, jedyne co to już trzy usg mialam

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry