reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Nevka myślę że nadaje się:) Ja muszę na maj i czerwiec kupić sukienkę na chrzciny i roczek ... Czuje że to będzie wyzwanie:p

3jgxe6hh2nx9wmt2.png
 
reklama
Kto jeszcze się do mnie nie odezwał na PW to proszę pisać nicki ..wysłałam póki co ...27 do administracji.


A czemu chcesz zrobić ten wątek prywatnym, czy to nie jest tak że nikt inny nie będzie mógł zobaczyć postów? Wydaje mi się że właśnie fajnie by było jakby można było zobaczyć to przydatne doświadczenia będą dla matek listopadowych czy grudniowych które za jakieś 7 8 miesięcy będą sprawdzać na tym watku jak się żyje tuż przed porodem. Jak się mylę to wyprowadzcie mnie z bledu. I oczywiście pisze się na to, czy to będzie prywatny wątek czy nie to chciałabym zostac
 
A czemu chcesz zrobić ten wątek prywatnym, czy to nie jest tak że nikt inny nie będzie mógł zobaczyć postów? Wydaje mi się że właśnie fajnie by było jakby można było zobaczyć to przydatne doświadczenia będą dla matek listopadowych czy grudniowych które za jakieś 7 8 miesięcy będą sprawdzać na tym watku jak się żyje tuż przed porodem. Jak się mylę to wyprowadzcie mnie z bledu. I oczywiście pisze się na to, czy to będzie prywatny wątek czy nie to chciałabym zostac
Taki był powód , że było głosowanie i dziewczyny wybrały zamknięcie wątku: demokracja,.
 
Lenka chodzi o większą prywatność. Będzie można zdjęcia maluszków wrzucić czy coś bardziej osobistego napisać
 
reklama
Do góry