reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Dorcia ja mieszkam pod Olsztynem . Bede jutro o 16 w okolicy kubusia puchatka. Podrzuc link co to za cudo.
Co do plci to roznie bywa. Ja w pierwszej ciazy juz w 12 tyg +5 dni wiedzialam. Wszystko zalezy od sprzetu, lekarza i tego jak dziecko sie ulozy. Miedzy 12-13 tyg jest to mozliwe po ulozeniu wyrostka zwanym nubem . I tylko dobrze wprawione oko lekarza i odoowiednie ulozenie dziecka pozwala stwierdzic plec na tak wczesnym etapie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zależy od sprzętu i umiejętności ginekologa. W 16 czasami już potrafią ocenić na podstawie juz zroznicowanych zewnętrznych narządów płciowych, ale przy super sprzęcie dobry fachowiec jest w stanie poznać płeć jeszcze wcześniej na podstawie nachylenia dzyndzolka (wszystkie dzieci maja go w pewnym wieku, ale potem u dziewczynek się przekształca w łechtaczkę a u chłopców w członka)

Link do: Embryo Development external genital sex organs - angle of the dangle boy or girl ultrasound gender scan - Baby2see
 
Ja na weselu byłam teraz w styczniu :) Plan był taki, że będę szalec i w końcu się czegoś napiję, a tu pyk.... bobasek w drodze :D Tak to jest sobie zaplanować! :D
 
reklama
Dorcia ja mieszkam pod Olsztynem . Bede jutro o 16 w okolicy kubusia puchatka. Podrzuc link co to za cudo.
Co do plci to roznie bywa. Ja w pierwszej ciazy juz w 12 tyg +5 dni wiedzialam. Wszystko zalezy od sprzetu, lekarza i tego jak dziecko sie ulozy. Miedzy 12-13 tyg jest to mozliwe po ulozeniu wyrostka zwanym nubem . I tylko dobrze wprawione oko lekarza i odoowiednie ulozenie dziecka pozwala stwierdzic plec na tak wczesnym etapie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana firma fhonlysmile :) Kubusia Puchatka 2 dokładnie :) ja jestem z Iławy :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry