reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

1985Natalia super ze z maluszkiem wszystko ok:-)

Tulka jak maluch spokojniejszy?

Ulcia ja szczepie na obowiazkowe i mozr pneumokoki.

Jolka faktycznie Jasio ma ladna wage:-) czemu chcesz przeciagnac szczepienia?:)

u nas poki co spokojnir:-) w poniedzialek umowie nam wizyte pierwsza u lekarza,tam.sie oewnie dowiem co i jak z usg bioderek itp:-)
Jas jest ogolnie grzeczny:-) je spi troche sie poprzytula:-)
Do.piersi nam.sie nie udalo dostawic. Sciagam i daje z butli reszta mm. Zobaczymy jak dlugo pociagniemy takim systemem
 
reklama
Maluszek moj dzis bsrdzo spokojny i mamy kolejny problem. Ja od czwartku bylam poprzedniego bylam przeziebiona, tzn. Bolalo mnie gardlo. W poniedzialek stracilam glos. Poxniej jalos doszedl kaszel. We wtordk przyszla do nas lekarka poprosilam zeby onejrzala malemu gardelko bo wydawalo mi sie jskby id pon po poludniu mial chrype. Gardlo zdrowe. Doo tej pory zero goraczki, kataru, kaszlu, super apetyt a dzis praktycznie stracil glos. Nie wiem co robic. Czekac czy przejdzie do poniedzialku czy jutro dzwonic do naszej lekarki. Doradzcie cos kochane...:confused:
 
U mnie też przeziębienie na razie malutka zdrowa, cala ciążę zdrowa byłam a teraz katar mam nadzieję że mała nie złapie. W wtorek idziemy na bioderka. Wizytę u pediatry juz zaliczylismy. 30 mamy pierwsze szczepienia ale przełoże na kilka dni później. Zdecydowaliśmy się na skojarzone i pneumokoki, rotawirusy. Koszt niemały 800 zł ale zdrowie jest ważniejsze. Ten tydzień mam pechowy katar a gratis antybiotyk na problemy z przegroda nosowa. Na katar można używać spray do nosa ale nie typu *spam*?
 
Tulka, ja bym nie czekała, tylko szła od razu.
Kaha- im później, tym dziecko lepiej znosi. No i zobaczymy, jak teraz będzie ze zdrowiem, bo teraz póki co od dwóch tygodni ma katar i jeszcze nie schodzi :/
 
Kontaktowałam sie z lekarką. Póki nie ma innych objawów, to mogę czekać do poniedzialku. Ale jeśli dołączy kaszel lub duszność od razu szukac lekarza. Ale ogólnie wszystko jest ok. Chrypa dziś mniejsza niż wczoraj. Może złapał ode mnie bo ja 3 dni nie miałam glosu. Pępek nam odpadł w nocy. Ale sam ten suchy kikut, w środku została jeszcze taka zielona nie zaschnięta kulka pępowiny. Ale nic się już nie maże. Psikamy dalej. Tak bym chciała żeby już wszystko było dobrze, a tu zawsze coś. Przynajmniej odebrałam dzis wyniku posiewu moczu Mikołaja i sa ok :)
 
A u nas dziś dzień darcia japy... żeby on jeszcze umiał powiedzieć czemu się drze, a drze się tak jakby go ze skóry obdzierali... w pieluszce sucho, najedzony.... może to kolka?
Ja w każdym razie mam dość już, dziś czuje się złą matka...

Tulka oby z maluszkiem było wszystko dobrze, może chrypa odpuści...

Pycia zdrówka dla was, oby mała się nie zaraziła...

TRen no my dziś skończyliśmy 3 tygodnie wiec w poniedziałek będę dzwonić dopytać o te bioderka...
 
reklama
Lady Agnes może u Was to kolka czy brzuszkowe problemy dlatego malutki taki niespokojny, dzieci z reguły nie krzyczą bez powodu moja miała taki dzień rowno jak miała 3 tygodnie zasneła o szesnastej a ja razem z nią
 
Do góry