reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
My byliśmy na wizycie jak młody miał 2 tygodnie bo tak nas położna umówiła. A teraz mamy wizytę tydzień przed szczepieniem czyli w piątym tygodniu. A czy na bioderka jeszcze nie za wcześnie ? Moe robi sie badania po 6 tygodniu? Nas tak wlasnie zapisali miedzy 6 a 8 tygodniem. A co myślicie o szczepieniach bo ja sie wącham czy nie odroczyć Małemu pierwszych szczepień o 6 tygodni bo jakiś taki on mały i tak go faszerować ? Co myślicie i jak macie plan odnośnie szczepień . Ja myślałam aby teraz w 6 tygodniu podać dawkę na rotawirusy. A dajecie odrazu pneumokoki? Ale ja mam pytań
 
Ulcia ja mam w wypisie ze szpitala napisane,ze usg wskazane między 4-6 tygodniem i byliśmy już w tym tygodniu. A co do szczepień to my damy Małemu skojarzona ale dopiero będziemy rozmawiać o tym z pediatrą. A co do rota i pneumokoki to też będziemy rozmawiać z pediatrą. Na rota bym chciała bo bardzo się boję przebiegu choroby w razie czego.
 
heja - własnie młoda zaczyna sie budzić - bo włączyłam kompa...
My wizyte u pediatry mamy za 2 tyg czyli tydzien przed szczepieniem. Położna jest u nas raz w tygodniu i wszystko ok, mała już z wagą przeskoczyła urodzeniową więc ładnie nadrobiła stratę. Cycki mnie bolą dalej bo domaga sie jedzenia co godzinę w nocy tylko co 3... szkoda że noc u niej taka krótka (2 karmienia)... czekam aż się trochę ustabilizuje bo na psacer nie ma jak wyjśc z cyckami na wierzchu w taki ziąb? więc na razie tylko na tarasie sie dotleniamy. :)
buziaki dla Was
 
opisałam się i przypadkowo zamknęłam kartę :wściekła/y: wrrr........

U nas na sobotę już 5 tygodni będzie. Od 2ch tyg. zmagamy sie z katarem, na szczęście już coraz mniejszym. Na wizycie patronażowej byliśmy, jak mały miał 2,5 tyg., tak nam położna ustaliła. Bioderka mamy, jak mały skończy 7 tygodni, nie pielu****ę, bo zakładam mu pampki z rossmanna i one mu ladnie rozszerzają nóżki. Szczepić będziemy 5w1 i nic więcej, ale nie wiem, czy nie będziemy odciągać szczepienia, a termin mamy na 5 listopada. Mały w środę ważył 3940, taki pucuś się z niego fajny zrobił :D Gratuluję rozpakowanym mamusiom, czyli mamy tylko jedną październikową mamę? ;) buziaki dla maluszków :*
 
Hej.

U nas wizyta patronazowa byla jak B miala 2 tyg. Na bioderka mamy 15-go... a B 16-go skonczy miesiac. szczepien dodatkowch nie wykupuje. A i planuje odraczac te "obowiązkowe".Jedyna jaka o czasie byla u moich dzieci to przeciwko gruzlicy.
 
My na bioderka idziemy w poniedziałek to będzie mała miała miesiac
Jeśli chodzi o szczepienia planuje także trochę odroczyc zwłaszcza ze starszak chory
Wizytę patronażową zaliczyliśmy jak mała miała 11 dni bylismy w przychodni
 
A my jutro kończymy 3 tygodnie :)
Dzis byliśmy na wazeniu, Fifi przez 8 dni przybrał 300g i mamy juz wagę 3600g :) jest na samym cycu, laktacja się rozkręca i jestem bardzo zadowolona.
Wizytę lekarska mamy dopiero 6 listopada i wtedy też szczepienia, ale powiem szczerze że nie wiem jak szczepić, chyba tylko obowiązkowe póki co...

Dobrze ze tu zaglądam bo zapomniałam o skierowaniu na usg bioderek, ale mi przypomnialyscie, wiec jak będę u położnej to dopytam o skierowanie, jak wcześniej pytałam na pierwszej wizycie to mówiła ze usg bioderek między 6 a 8 tyg czyli wychodzi tez na pierwszą polowe listopada jakos :)
 
Lady dla mnie "kobieta z telefonu" ( czyt. ta co nas rejestrowala na bioderka ) powiedziala ze mozna juz po skonczonym 3 tyg. to baanie wykonywac.
 
reklama
U mnie w szpitalu wystawiaja wlasnie skierowanie jak dziecko skonczy 3 tygodnie. Jak siostra rodzila 5 lat temu to robili dzien po urodzeniu. A to i tak dla mnie glupizna bo kosci biodrowe ksztaltuja sie do 8 mca i tak samo mi teraz jak i siostrze w 4 mcu napisali, ze brak wyksztalconych jader kosci udowych.
 
Do góry