reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Jemy bebilona HA. Kupe robi teraz 2 razy na dzien. Na moim mleku robil chyba z 10 kup dziennie. Zaczelismy popijac herbatke koperkowa, bo zaczal plakac przy robieniu kupki chociaz jest dosc luzna. I duzo puszcza bakow. A wy na jakim mleku?
 
reklama
Dziewczyny a jak dopajacie ? Przed każdym karmieniem ? (ile)? Czy jednorazowo zamiast np jednej butli ? Mój mały chyba ma zaparcia.
Odstawiłam go na chwile od mojego pokarmu bo wyszła mu wysypka na całym ciele oprócz rączek i nie wiem czy alergia, coś zjadłam a może proszek/emulsja do kąpieli. Zwariwać idzie .. :(
 
Anetka ja nie dopajam. Polozna mi powiedziaka ze poki je troche mojego mleka mam nie dawac nic innego.

1985Natalia super:-) my tez dzisiaj bylismy na 1 spacerze:-)
 
reklama
Jak masz dalej graczke jedz na ip bo to moze byc infekcja. Mi sie saczyl plyn surowiczy w czwartek ale nie mam goraczki polozna mi wycisnela i jest ok.
 
Do góry